Інновації в справі! Samsung представили MICRO LED і NEO QLED технології

Показати зміст статті

  1. Особливості Neo QLED
  2. Передача зображення
  3. Широка діагональ
  4. Домашній функціонал
  5. Широкі можливості для геймінгу
  6. Витончений дизайн
  7. Функції для офісної роботи

Компанія Samsung завжди була схильна до революційного підходу у виробництві телевізорів. На щорічному технічному семінарі представники Самсунг продемонстрували всьому світові, якими будуть технології майбутнього вже зараз. Для всіх медіаресурсів, присвячених технологіям, Technical Seminar завжди був однією з найважливіших подій року. Це свого роду Оскар в області технологій. 2021 рік не став винятком, адже цього разу компанія приділила особливу увагу двом інноваційним моделям телевізорів – NEO QLED і Samsung Micro LED TV. І тут безумовно є про що поговорити.

З 1 травня моделі NEO QLED з’явились в магазинах Фокстрот і користувачі можуть оцінити всі переваги нової лінійки.

Особливості Neo QLED

Телевізор NEO QLED поєднує в собі топові характеристики, які зроблять перегляд фільмів або геймінг приголомшливим досвідом. Яскраві та насичені кольори, неймовірна різкість і глибина створять ефект занурення в новий світ.

Розробники Neo QLED подумали й про геймерів. Нова лінійка телевізорів має
ідеальну частоту оновлення екрану 120 Гц, мінімальну затримку вхідного сигналу – 5,8 мс, а також підтримку надшироких співвідношень сторін екрану 21:9 і 32:9, що дасть користувачам широке поле огляду.

Кіномани, своєю чергою, будуть вражені новими можливостями колірної передачі і якістю зображення 4K і 8K (незалежно від початкового стану контенту). Витончений і майже безрамковий дизайн Infinity One і відтворення об’ємного звуку з технологією Object Tracking Sound Pro (OTS) повністю занурять вас у світ кіно.

При цьому, компанія подбала і про екологію. Моделі NEO QLED мають в комплекті пульт дистанційного керування на сонячних батареях. Вам більше не знадобляться одноразові батарейки, тепер пульт можна заряджати від зовнішнього або внутрішнього освітлення, а також через USB.

Нова серія телевізорів Самсунг 2021 року оснащена передовими технологіями, які виводять трансляцію зображення на новий, раніше недоступний рівень. Samsung QLED представлений в двох варіантах – Samsung QLED 4K і Samsung QLED 8K. В новій продукції реалізовані зручні інтуїтивно зрозумілі домашні сервіси, а також широкі можливості для комп’ютерного та консольного геймінгу. Втім, технологічні складові лінійки вимагають особливої уваги.

Передача зображення

Технологія QLED вже давно вельми успішно випереджає за якістю передачі зображення телевізори з LED і OLED дисплеями. Вся справа в підсвічуванні квантових точок, які управляються активною матрицею на базі транзисторів з тонкою плівкою. Але ця характеристика вийшла на абсолютно новий рівень, завдяки процесору Neo Quantum. Як заявляє виробник, кожна сцена, що транслюється по телевізору, оптимізується за допомогою штучного інтелекту. Подібна особливість безпосередньо підвищує якість зображення. Взаємодія технологій з передовими світлодіодами Quantum Mini LED дозволяє телевізору видавати зображення приголомшливої якості. Картинка відрізняється чіткістю і деталізацією як в умовах показу освітлених сцен, так і під час темних фрагментів кіно або серіалу. Вирішивши купити такий телевізор, перегляд навіть знайомого аудіовізуального контенту буде відчуватися зовсім іншим чином, адже деталізація зображення ще ніколи не була настільки якісною.

Не менш примітна модель MICRO LED. Дисплейна технологія забезпечує максимально яскраві і насичені кольори, здатні перетворювати будь-яке зображення в деталізовану урочистість кольорів. А процесор Micro AI забезпечує оптимальну трансляцію контенту з роздільною здатністю HDR.

Широка діагональ

Надзвичайно тонкий корпус телевізора Infinity Screen відрізняється не тільки компактною шириною, що дозволяє без зусиль розмістити телевізор в будь-якій зоні приміщення. Цьому сприяє і більш широкий кут огляду, значно поліпшений, в порівнянні з попереднім поколінням. Що стосується діагоналі, то телевізори поставляються в трьох варіантах:

  1. 65 дюймів;
  2. 75 дюймів;
  3. 85 дюймів.

Той, хто вирішить купити новий телевізор з лінійки цього року за вигідною ціною, безумовно зробить вдалий вибір.

Домашній функціонал

Сучасні телевізори вже давно перестали бути просто предметом для трансляції зображення. Моделі 2021 року мають достатню кількість інтелектуальних функцій для роботи та розваг в Інтернеті, щоб перебування перед дисплеєм не давало нудьгувати ні на секунду. Функціонал повністю відповідає потребам будь-якого сучасного користувача, тому, купуючи новий телевізор, покупець гарантовано залишиться задоволений.

Широкі можливості для геймінгу

Навіть найбільш досвідчений геймер залишиться в повному захваті, як тільки включить знайому гру на телевізорі з нової лінійки. Як підключення ігрової консолі, так і виведення зображення з комп’ютера дозволяють взаємодіяти з ігровим світом без затримок і підвисань. Більш того, в режимі реального часу на телевізорах формату QLED в грі можна довільно змінити фреймрейт під свої налаштування в ігровому процесі. Також можна в два кліки налаштувати широкоформатне зображення, що дозволяє зробити ігровий досвід більш насиченим і повноцінним. До речі, за якість звукового супроводу – важливий елемент ігрового занурення – відповідає ШІ (штучний інтелект).

Деякими розробками для відеоігор може похвалитися і формат MICRO LED. Вбудована функція 4Vue дозволяє розділити екран на декілька частин, що буде особливо актуально при грі з одного пристрою. Також ця функція дозволяє транслювати зображення з абсолютно різних джерел.

Витончений дизайн

Вже кілька років поспіль інтер’єрні телевізори від Самсунг отримують численні дизайнерські премії. Все вказує на те, що і нові моделі не виявляться без премії. Дизайнерам компанії вдалося поєднати витонченість з функціональністю, а мистецтво – з практичністю. В силу цих обставин телевізори з нової лінійки не тільки здивують широким функціоналом і високою деталізацією зображення, але також вдало впишуться в будь-який антураж.

Функції для офісної роботи

У 2020 році пандемія внесла свої корективи в життя мільярдів людей. Особливо постраждала офісна робота, якою довелося займатися в домашніх умовах. Тепер впровадження робочих функцій в телевізори стає новим стандартом. Операційна система Tizen, інтегрована в нові телевізори Samsung, значно спрощує цілу низку робочих дисциплін офісного характеру.

Лінійка телевізорів Samsung 2021 року гарантовано задасть нові стандарти для всіх виробників, тому на них слід звернути увагу вже зараз.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
абоКоментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів