Kidslox – спокій усіх батьків (відео)

Кожен день ми дізнаємося про нові програми та розробки, які з’являються у всьому світі. Основна частина новинок зазвичай належить іноземним виробникам, але цього разу ми хочемо розповісти про наш український проєкт під назвою Kidslox.

Програма Kidslox є мобільним додатком, який автоматично обмежує час користування дитиною гаджетами – планшетами або смартфонами. Ідея створення Kidslox належить звичайному жителю Черкас – Віктору Євпак. Як тато, Віктор зіткнувся з поширеною проблемою: його діти занадто багато часу проводять за планшетом (або ж смартфоном і комп’ютером). Оскільки Віктор Євпак є IT-фахівцем, він зміг втілити свою ідею (встановити межі для дітей) у реальність і створив компанію eKreative, де й розробив із іншими фахівцями нову програму.

Принцип налаштування додатку

Kidslox моментально набув величезну популярність серед інших користувачів. За попередніми даними, кожен день приблизно 300 батьків у всьому світі щодня завантажують і встановлюють новинку. Програма також дає змогу створити план-розклад роботи гаджетів на тиждень уперед – так, як це вважають за потрібне батьки.

Додаток працює дуже просто – щоб управляти всіма девайсами на IOS або Android необхідний усього один акаунт користувача. Посилання на завантаження Kidslox є в App Store, Google Play та на офіційному сайті виробника.

Програма Kidslox поки не має аналогів в Україні, і для подальшого розвитку розробники eKreative вирішили вивести свою новинку на новий рівень: вони представили додаток на «Битві стартапів». Захід проходив у місті Черкаси 1 червня цього року. Програма Kidslox гідно пройшла етапи конкурсу та вийшла у фінал.

Анонс «Битви стартапів»Конкурс від Startup

Заключна частина «Битви стартапів» пройде в Києві вже 7 вересня. Kidslox, як і безліч інших пропозицій від молодих стартаперів, буде боротися за перше місце та головний приз конкурсу – винагороду в 10 тисяч доларів США.

– Ми хочемо показати, що Черкаси – це активний гравець у всеукраїнській IT-тусовці, що тут є хороші фахівці. Наш додаток – глобальний, його створено не тільки для України, але і для закордону (85% наших споживачів – зі США), – висловився власник eKreative Віктор Євпак.

Будемо чекати результатів заходу та сподіваємося, що Kidslox від eKreative займе почесне місце. У цей час пропонуємо не нудьгувати й ознайомитися з актуальним асортиментом смартфонів і планшетів на нашому сайті😊

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
абоКоментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів