LG PuriCare – маска-очищувач повітря, яку можна носити на обличчі

LG презентувала індивідуальний очищувач повітря зі змінними фільтрами, який затримує дрібні частинки та бактерії. Новий LG PuriCare оснащений двома фільтрами HEPA і двома трьохшвидкісними вентиляторами.

На виставці IFA2020 LG анонсувала маску-очищувач повітря для особистого використання і сьогодні він доступний для жителів України в мережі магазинів Фокстрот.

З часів початку пандемії багато людей стали більше замислюватися про очищення повітря в будинку та в громадських місцях. Попит на засоби для очищення, зволожувачі та іонізатори повітря дуже виріс, тому компанія LG пішла далі і створила індивідуальний очищувач повітря.

Новий прилад LG Puricare – це ефективна заміна звичайної гігієнічної маски. Ергономічний дизайн, комфортне використання і ефективність видалення бактерій 99%, ось що ви отримаєте, замінивши одноразову маску на очищувач повітря індивідуального використання.

LG Puricare не тільки забезпечить щоденний захист від бактерій, але й дозволить дихати чистим повітрям серед загазованого міста, а також допоможе людям з алергією легше переносити період цвітіння деяких рослин.

Маска-очищувач повітря LG PuriCare продається зі спеціальним кейсом з УФ-світлодіодним підсвічуванням, який вбиває шкідливі мікроби. До речі, в ньому ви можете очищати не тільки маску, але й ваш смартфон або окуляри. Кейс також заряджає маску між використаннями. Разом з маскою до комплекту входить кабель для зарядки USB Type-C.

Який тип захисту пропонує LG Puricare?

Маска Puricare оснащена двома HEPA-фільтрами H13. Внутрішнє тестування LG показало, що такі фільтри видаляють до 99% бактерій та деякі алергени.

Рекомендується замінювати HEPA-фільтр через 1 місяць використання. (В комплект входять 2 фільтра).

Розмір маски – 156x110x63 мм, а вага всього лише 126 р Її акумулятор ємністю 820 мАг забезпечує 4-8 годин роботи та заряджається за 2 години.

Але, що найважливіше – LG Puricare не утруднює дихання, адже в конструкції є спеціальні подвійні вентилятори. Запатентований датчик дихання дозволяє легко вдихати та видихати, не затримуючи потік повітря. При цьому датчик автоматично визначає ваш цикл і обсяг дихання, це означає, що під час бігу або прискореного дихання LG Puricare забезпечить максимальну легкість!

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
абоКоментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів