Немає гарячої води? Не проблема – нідерландці придумали вихід

У літню пору багато хто з нас стикається з проблемою відсутності гарячої води в будинках. З різних причин воду відключають, і людям доводиться шукати способи, щоб вийти з цієї ситуації. Але в Нідерландах жителі креативно «підійшли» до цього питання: стартап Nerdalize запропонував вирішення проблеми відсутності гарячої води – нагріти її за допомогою сервера.

Усі знають, що такі пристрої, як сервери, виділяють дуже багато тепла під час роботи (хто не знав – тепер знає). І зараз, завдяки новій розробці команди з Нідерландів, це тепло можна використовувати для нагрівання води. Тобто, пристрій буде виконувати подвійне призначення: сервера й нагрівача води. Єдине, кількості гарячої води вистачить хіба що на ранковий душ.

Nerdalize приклад роботи пристрою

Розробники ідеї обіцяють, що користувачі, які ризикнули на цей експеримент, зможуть серйозно заощадити свої фінанси. Цю версію можна буде перевірити лише на практиці, і це вдасться зробити вже влітку – в серпні почнуться тестування нової системи. Близько 3500 осіб уже висловили бажання приєднатися до масштабного експерименту. Будемо сподіватися, що тестування пройде успішно.

А поки ми чекаємо на втілення ідеї, пропонуємо не відриватися від реальності й скористатися перевіреним методом порятунку від холодної води – покупкою бойлера. Широкий асортимент водонагрівачів доступний у нас на сайті.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
абоКоментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів