ТОП товарів для дому на час карантину. Найактуальніші знижки, встигни спіймати зараз!

Показати зміст статті

  1. ТЕЛЕВІЗОРИ
  2. НОУТБУКИ
  3. ДРІБНА ТЕХНІКА ДЛЯ ДОМУ
  4. ВЕЛИКА ПОБУТОВА ТЕХНІКА
  5. ТОВАРИ ДЛЯ ДОМУ

Карантинні часи вимагають карантинних рішень. А коли проводиш у будинку дуже багато часу, то починаєш розуміти, чого не вистачає для комфортного життя, у якої техніки вже добігає кінця термін експлуатації.

Чайник починає барахлити від навантаження, що раптово звалилося на нього, домашній ноутбук виявляється не тягне фотошоп, який потрібен для роботи, а на плиті все ще працює 2 з 4 конфорок.

Ми зібрали ТОП-товарів зі знижками до -50%, які можуть знадобитися студентам, офісним працівникам і всім закарантиненним у цей нелегкий час.

ТЕЛЕВІЗОРИ

Карантин змінив наші звичні дні – у когось з’явилося більше вільного часу, у когось весь час вільний. Щоб чимось себе зайняти, можна нарешті переглянути всі відкладені серіали чи фільми, або пройти повністю Death Stranding на PlayStation. З новим телевізором або монітором робити це буде набагато приємніше, а знижки не змусять вас довго сумніватися у виборі підходящої моделі. 😉

Телевізори

НОУТБУКИ

Багато хто з нас продовжує працювати у віддаленому режимі, а домашні ноутбуки не завжди справляються з робочими програмами. Підтягнути потужність ПК завжди можна за допомогою комп’ютерних комплектуючих, представлених у великому асортименті на сайті Фокстрот.

Використовуйте час карантину, щоб пройти відкладені онлайн-курси або проапдейтіть персонажа в грі. Якщо ваш ноутбук раптово зламався або зовсім «дихає на ладан», можливо, найкращий час, щоб його замінити!

Зараз діють вигідні знижки до -50% на ноутбуки від провідних виробників.

Ноутбуки

ДРІБНА ТЕХНІКА ДЛЯ ДОМУ

Наша побутова техніка зазвичай виявляється не готова до того, що ми постійно перебуваємо вдома. Тому в ситуації карантину чайник або мультиварка, які раніше використовувалися пару раз у день, тепер включаються регулярно і, відповідно, можуть швидко ламатися. Вибирайте нову техніку зі знижкою до -50% і замовляйте доставку прямо додому!

До речі, врятуватися від нудьги допоможе прибирання квартири – внесіть у свій повсякденний графік трохи фізичних вправ із пилососом!

Техніка для дому

ВЕЛИКА ПОБУТОВА ТЕХНІКА

Холодильник, пральна машина, плита й інша велика техніка зазвичай купується, коли ви запланували покупку або, коли все зламалося і вже «горить». У якій би ситуації ви не опинилися, знижки до -50% на побутову техніку завжди знадобляться.

Велика побутова техніка

ТОВАРИ ДЛЯ ДОМУ

Пристрасть до компульсивних покупок у період ізоляції зазвичай посилюється, тому щоб трохи збити градус напруги, ви можете порадувати себе новою сковорідкою або набором посуду!

Товари для дому

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
абоКоментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів