5 незамінних видів техніки у спекотну пору року

Показати зміст статті

  1. Кондиціонер
  2. Вентилятор
  3. Зволожувач повітря
  4. Очищувач повітря
  5. Морозильна камера

У місті настав час спеки. Кожен житель «рятується» від неї як може: хтось за можливості виїжджає на дачу і проводить основний час там, хтось поспішає ближче до води: річки, озера або навіть моря… Діти купаються в найближчих фонтанах і водоймах. Але що робити, якщо «робота не відпускає» вас і доводиться сидіти в задушливому приміщенні весь день?! Вам допоможуть підручні засоби охолодження, точніше – техніка.

Кондиціонер

Це найбільш поширений вид кліматичної техніки, який використовують для ефективного охолодження приміщення. Кондиціонери бувають різних видів – настінні, підлогові (мобільні) і стельові.

Перевага кондиціонера полягає в тому, що він швидко охолоджує приміщення, виробляючи холодний потік повітря. Ви можете керувати потужністю й напрямком повітряного потоку, а також вибирати додаткові режими пристрою за допомогою пульта дистанційного керування. Але варто пам’ятати, що кондиціонер подає охолоджене повітря безпосередньо вперед, і, перш ніж у приміщенні встановиться комфортна для вас температура, має пройти якийсь час. Для підтримки рівномірно охолодженого повітря в кімнаті рекомендуємо використовувати автоматичний режим: прилад вмикається і вимикається, утримуючи температуру на заданому рівні. Не варто забувати про те, що купуючи кондиціонер, слід враховувати площу приміщення, де він буде встановлений. Для невеликої кімнати вибирайте модель із площею охолодження до 20-25 квадратних метрів. Велике приміщення найкраще охолоджувати моделлю з радіусом дії близько 50-60 квадратних метрів.

Настінний кондиціонер

Настінний кондиціонер

Вентилятор

Більш бюджетний варіант охолодження приміщення – вентилятор. Він охолоджує повітря за допомогою обертових лопатей: повітряний потік охолоджує об’єкт, забираючи нагріте повітря. Вентилятор може бути підлоговим або настільним, у деяких моделях є безліч додаткових функцій, таких як зволоження й іонізація повітря, таймер і таке інше. У вентиляторах доступний режим поворотів – вправо і вліво, таким чином холодне повітря буде поширюватися по всьому приміщенню й рівномірно охолоджувати його. Для максимального комфорту рекомендуємо купувати вентилятор на дистанційному пульті управління – тоді вам не доведеться вставати з улюбленого крісла або дивана, щоб встановити оптимальний режим і додаткові функції.

Підлоговий вентилятор

Підлоговий вентилятор

Зволожувач повітря

Для того щоб у будинку було комфортне й корисне середовище для перебування, важливо стежити за рівнем вологості повітря. Кондиціонер, активно охолоджуючи повітря, також висушує його, що шкідливо для здоров’я. Те ж стосується й різних опалювальних приладів, тому додатково рекомендуємо придбати в будинок зволожувач повітря. Це особливо важливо, якщо у вас є маленькі діти.

Зволожувачі повітря бувають парові – з холодною або теплою подачею пару, й ультразвукові. Останній тип – найбільш поширений останнім часом. Зволоження повітря ультразвуком більш ефективне, водночас прилад не споживає багато електроенергії. Як уже згадувалося вище, зволожувач повітря необхідний як влітку (під час роботи кондиціонера), так і взимку.

Зволожувач повітря в дитячій кімнаті

Зволожувач повітря в дитячій кімнаті

Очищувач повітря

Багато хто знає, але не багато хто використовує вдома очищувач повітря. Цей пристрій так само необхідний в літню пору року, як і кондиціонер. У першу чергу в період сезонної алергії очищувач повітря «врятує» всіх, що страждають на цю недугу. Влітку ми практично завжди відчиняємо балкон і вікна, через які в наш будинок потрапляє маса пилу і шкідливих бактерій. Очищувач якісно усуває пил і бактерії за допомогою встановлених у ньому фільтрів, у приміщення повертається чисте і корисне повітря. Також очищувач усуває неприємний запах у будинку. Моделі з технологією Nanoe насичують кисень іонами срібла і створюють хороший мікроклімат. Міняти фільтр у такому девайсі не потрібно.

Очищувач повітря в інтер'єрі кімнати

Очищувач повітря в інтер’єрі кімнати

Морозильна камера

Напевно, багато хто здивується цьому виду техніки в цій статті. Але ж саме в літній період так важливо, щоб холодильні пристрої були в наявності, і морозильна камера не виняток: більшість господинь любить робити заморозки на зиму, але не завжди вони поміщаються в невелику морозилку холодильника. Звичайно, окрема морозильна камера займає досить багато місця, тому слід передбачити це заздалегідь.

Морозильні прилади бувають двох видів – камера і скриня. Відрізняються вони форм-фактором: морозильна скриня горизонтальної форми, камера або морозильна шафа – вертикальної. Купуючи морозильну техніку, враховуйте її клас енергоспоживання (чим він вищий, тим менше електроенергії споживає прилад), корисний об’єм і продуктивність заморожування на добу. Також важливо визначитися зі способом заморозки (сухим або звичайним).

Морозильна скриня

Морозильна скриня

Вищеописані п’ять видів техніки дозволять вам розслабитися навіть у найспекотніший період літа і відчути повний комфорт.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
абоКоментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів