6 правил для тривалої роботи фена

Фен займає вагоме місце в житті кожної людини. У повсякденних турботах ми часто поспішаємо, і тоді фен приходить на допомогу – він допоможе швидко висушити волосся, зробити легку укладку та додати об’єму вашому волоссю. Але, як і кожен електронний прилад, фен може з часом вийти з ладу.

Пропонуємо вам ознайомитися з деякими правилами, які подовжать термін роботи вашого помічника.

Правило №1

Не перегрівайте пристрій. Як і багато інших електроприладів, при тривалій роботі без зупинки фен може перегрітися. Моделі, у яких є термостат, більш захищені – в разі перегріву вони просто виключаються на деякий час. Перегрів фена може вивести з ладу його двигун. Для того, щоб цього не сталося, давайте пристрою «перерви» в роботі.

Приклад тривалої роботи фена

Правило №2

Необхідно періодично чистити фен. Під час експлуатації через вентилятор на сітку фена потрапляє пил, а також частки волосся, які скупчуються всередині. Щоб фен не забивався та продовжував вам служити – очищайте його від сміття, що скупчується всередині. Коли це робити? Немає точних часових термінів, але найважливіше: якщо ви відчули при роботі фена певний запах, що нагадує гар, – чистити пристрій потрібно терміново. Зробити це можна, знявши повітрозабірні решітки. Очищати сітку зручно за допомогою зубної щітки.

Очищення фена від пилу

Правило №3

Правильне зберігання. Щоб фен прослужив довго, необхідно його правильно зберігати. Особливо, це стосується електропроводу. Не можна намотувати електропровід на корпус фена або неакуратно скручувати його. Це призводить до поломки дроту. Найчастіше, в інструкції приладу детально зазначено, як компактно зберігати фен.

Приклад неправильного зберігання фена

Правильно сушіть волосся

Лайфхак №1

Щоб волосся було легше та швидше висушити, після миття загорніть його в рушник. Так ви приберете зайву вологу та зменшити час сушіння.

Сушимо волосся перед сушкою

Лайфхак №2

Щоб захистити волосся від впливу гарячого повітря фена, перед сушінням попередньо нанесіть на нього спеціальні засоби. Це можуть бути масляні спреї, лосьйони або бальзами, які захищають волосся від пересушування.

Наносимо захист на волосся перед сушкою (масляні спреї, лосьйони або бальзами)

Лайфхак №3

Коли ви сушите волосся, тримайте фен під кутом, направляючи потік повітря тільки від коренів до кінчиків волосся. Необхідно тримати фен на відстані 15-20 см від голови. Під час сушіння вибирайте середню температуру, а якщо дозволяє час – обдув холодним повітрям. За допомогою цих порад ви збережете волосся від пошкодження.

Сушимо волосся під кутом направляючи потік повітря тільки від коренів до кінчиків волосся

Ознайомитися з асортиментом супутніх товарів для фенів можна за посиланням:

Аксесуари

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
абоКоментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів