Death Stranding вийде на PS4 8 листопада 2019: що відомо про гру

Показати зміст статті

  1. Концепція
  2. Місце дії
  3. Персонажі
  4. Ігрова механіка
  5. Дата релізу

Death Stranding – найочікуваніша гра 2019 року з дуже сміливою концепцією. Хідео Кодзіма (геній) звільнився від кайданів Konami і тепер може займатися чимось іншим, крім Metal Gear, а ідей і амбіцій у нього досить. Цього разу він планує довести всьому світові, що ігри створені для того, щоб об’єднувати людей. Питання в тому, як він планує це зробити.

Концепція

Кодзіма говорив неодноразово, що за основу гри він узяв ідею одного зі своїх улюблених авторів Кобо Абе з повісті «Мотузка». У ній письменник розмірковує про перші винаходи людства – палиці й мотузки.

Палка допомогла мавпі стати людиною й захищатися від небезпек, а мотузка допомагала тримати при собі важливі речі. Тому у своїх іграх Кодзіма збирається використовувати ці пристосування, щоб об’єднати гравців з усього світу – саме в цьому й буде полягати частина ігрового світу.

Місце дії

Сеттінг Death Stranding відбувається на Землі. Людство пережило певний катаклізм, який став причиною появи незвичайних аномалій. Гравців чекає дощ, який прискорює час для всього, до чого доторкнеться, дивні істоти, які полюють на людей. Якщо істота поглинає людину, відбувається потужний вибух – войдаут, після якого залишається величезний кратер.

Географічно Death Stranding – це колишні США, які існують під новою назвою – Сполучені Міста Америки. Одним з важливих завдань для гравців буде об’єднання поселень між собою, сам Кодзіма не раз говорив про це в інтерв’ю.

Персонажі

Один із головних персонажів – Сем Бріджес, якого грає Норман Рідус. Він працює кур’єром у компанії Bridges. За трейлерами ми розуміємо, що він професіонал своєї справи, а також, що в нього «хіральна алергія» і DOOMS, що б це не означало. Саме цей герой вирушає в подорож по незвіданому світу, щоб об’єднати всі міста.

Бос Сема Die-Hardman (Томмі Ерл Дженкінс) дає йому поради по рації. В одній зі сцен героїня Леа Сейду допомагає Сему врятуватися від невидимої істоти. Гільєрмо дель Торо зіграв не менш таємничого персонажа Дедмена, на його куртці також є емблема Bridges. Тому, можливо, ці персонажі знаходяться на стороні Сема.

Ще одна героїня, яка добре відноситься до Сема, – Мама. Загадковим чином вона пов’язана зі своєю дитиною, яка знаходиться у світі монстрів, так званих BT, тобто beached things. Діти, що з’явилися в реальному світі, називаються BB, тобто bridge baby, вони володіють певними здібностями, тому їх використовують у якості детектора для виявлення BT. Бридж бейбі є в Сема, він носить його із собою в особливій капсулі й піклується про нього.

Головними антагоністами виступають Людина в золотій масці (Трой Бейкер) і командир, якого грає Мадс Міккельсен.

Ігрова механіка

Кодзіма каже, що Death Stranding – гра, яка не належить до якого-небудь жанру, але, якщо ви любите ігри формату action-adventure, у відкритому світі ви будете почувати себе комфортно. Відзначимо, що агресивний підхід до проходження – не єдиний можливий. Ще з перших трейлерів було видно, що герой багато пересувається пішки й намагається ховатися від супротивників, не привертаючи до себе уваги. У цьому йому допомагає немовля й механічна рука, закріплена на костюмі.

У грі смерть знаходить нове значення і стає природною частиною ігрового процесу.

Дата релізу

Death Stranding вийде 8 листопада на PS4. На жорсткому диску гра займе 55 гігабайт – зовсім небагато за нинішніми мірками. Оформити попереднє замовлення гри можна на сайті Фокстрот за посиланням.

Якщо ви ще не обзавелися консоллю, то беріть відразу комплектом – PlayStation 4 Pro на 1 Tb + Death Stranding!

Напередодні релізу також стало відомо, що гра в подальшому з’явиться на ПК. У Twitter-акаунті Kojima Productions з’явився пост про те, що на початку літа 2020 року вийде версія гри для ПК.

А поки подивіться порівняння графіки в грі для PS4 і PS4 Pro.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів