Фестиваль робототехніки RoboLand Kids Fest

Уже наступної неділі, 26 листопада, в Києві пройде фестиваль робототехніки. Саме в цей день діти та дорослі зможуть познайомитися з цікавими жителями острова RoboLand. Захід дасть змогу взяти участь у майстер-класах з конструювання і програмування різних роботів. Дітям буде цікаво познайомитися з відомим роботом Воллі, величезним роботом Alpha, пройти захоплюючий квест під назвою «Секрети роботів» і подивитися театральну виставу, а також бої роботів. Це буде неймовірно цікаво! Крім цього, у програмі заходу передбачено розіграш призів для зареєстрованих учасників фестивалю.

Захоплююче знайомство з роботами

Ну, а що ж дорослі? Їм теж не буде нудно, адже на фестивалі робототехніки батьки зможуть поспілкуватися з дитячими психологами – професіоналами у своїй галузі, які зможуть відповісти на всі запитання. Батькам буде корисно й цікаво дізнатися, що таке STEAM-освіта, про яку буде детально розказано на заході. Загалом, фестиваль буде цікавим і захоплюючим.

Фестиваль робототехніки буде проходити в ТЦ «DREAM TOWN 2», за адресою: м. Київ, пр-т Оболонський, 21В, магазин «ФОКСТРОТ». Реєструйся прямо зараз і проведи вихідні весело! Жителі острова RoboLand чекають вас!

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів