Міні-дрон Tello Toy від Ryze Tech

Захоплюючі «іграшки» люблять і дорослі й діти. Раніше в більшості користувачів популярними були радіокеровані пристрої – машини, вертольоти тощо. Тепер їм на заміну прийшли більш цікаві гаджети – дрони. Ці компактні апарати несуть не тільки розважальний, але більше професійний сенс: вони служать як помічники у фото-і відеозйомках. Дроном зручно управляти за допомогою окремого пульта або сумісного гаджета (смартфона, планшета). У цій статті ми хочемо познайомити вас із новинкою у світі дронів: Ryze Tello Toy Drone.

Ryze Tech Tello Toy Drone – це перший інтелектуальний гаджет цього виробника, який підходить для дітей і дорослих. Tello – дуже компактний дрон, його вага складає всього 80 грамів, завдяки чому пристрій може виконувати різні трюки в повітрі. Управління здійснюється за допомогою пульта.

Tello Toy Drone сумісний з VR-шоломами – ви зможете насолодитися вражаючими видами неба і природи навколо. Дрон легко синхронізується з призначеним для користувача додатком Tello, з його допомогою зручно проводити різні налаштування, програмувати політ інструментарієм Scratch.

Tello Toy Drone може знаходитися в режимі польоту протягом 13 хвилин, для передачі відео й зображень у гаджеті передбачені 2 антени Smart Switch, що забезпечує стабільність трансляції. Відео передається у форматі HD. Відстань передачі зображення – 100 метрів.

Дрон Tello на руці

Для обробки зображень і відео в Tello Toy вбудований потужний якісний процесор Intel, функція електронної стабілізації забезпечує чіткі й насичені кадри. Камера дрона дає можливість записувати відео з охопленням 360 градусів, транслюючи його на VR-гарнітуру або, наприклад, планшет. Для якісного відео і фото не обов’язково бути професіоналом – технологія EZ SHOTS забезпечить найкращу якість зображення і відео в режимах Circle, 360 і Up & Away.

Управління дроном через смартфон

Почати користуватися компактним дроном Tello Toy дуже просто: підкиньте його в повітря і йдіть – «розумний» гаджет почне політ. Міні-дрон злітає з долоні й сідає на неї автоматично. Система гаджета вчасно попередить вас, якщо в акумулятора недостатній заряд, і навіть у разі втрати з’єднання дрон безпечно приземлиться. Управління Tello Toy Drone просте завдяки вбудованій системі визначення місця розташування, з ним впорається навіть дитина. З компактним дроном ви зможете знімати відео у форматі MP4 і фото в JPG.

Tello Toy Drone був представлений на виставці CES 2018, дрон буде доступний у продажу з березня цього року.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів