Найкращі ціни на аксесуари від HyperX для геймінгу в Чорну П’ятницю 2020

Чорна п’ятниця та Кіберпонеділок — це дуже вдалий час для покупки нових аксесуарів для ПК й геймингу. Якщо ви плануєте оновлення, Чорна п’ятниця — вдалий час, щоб заощадити на аксесуарах для ПК, таких як ігрові гарнітури, клавіатура або мишка.

Гарнітура HyperX Cloud Stinger Gaming Headset Black (HX-HSCS-BK/EE)

HyperX Cloud Stinger — це ідеальна гарнітура для геймерів. Невелика вага й чудова якість звучання — дві найголовніші характеристики, які описують цю гарнітуру.
Вага лише 275 г для виняткової зручності використання, а її чашки з кутом повороту 90 градусів дозволяють налаштувати гарнітуру для максимального комфорту. Також в цій гарнітурі, створеної спеціально для максимального комфорту під час довгих ігор, використовується фірмова високоякісна піна HyperX з пам’яттю форми.

1 799 1 399 ₴

Клавіатура HYPERX Alloy Core RGB Gaming Keyboard USB Black (HX-KB5ME2-RU)

Мембранна ігрова клавіатура HyperX Alloy Core RGB оснащена фірмовим підсвічуванням і ідеально підійде для геймерів, які цінують почуття стилю, не менше ніж ефективність роботи клавіатури. Alloy Core RGB має посилену раму з армованої пластмаси і забезпечує виняткову міцність і надійність для геймерів, яким потрібна довговічна клавіатура. Клавіатура має вологозахищену конструкцію (120 мл рідини). Клавіші м’які, приємні з тактильним безшумним відгуком. Також клавіатура підтримує функції Anti-Ghosting і Key Rollover геймерского рівня.

1 799 1 399 ₴

Клавіатура HYPERX Alloy Origins USB (HX-KB6RDX-RU)

Механічна ігрова клавіатура HyperX Alloy Origins — це компактна і міцна клавіатура з персоналізованими механічними перемикачами HyperX. Ці перемикачі оснащені відкритими світлодіодами, які забезпечують шикарне підсвічування. Клавіатура Alloy Origins сконструйована з цілісного алюмінієвого корпусу, тому вона залишається міцною і стійкою при стрімкому потоці натискань клавіш. При використанні ви можете вибрати один з трьох рівнів нахилу для вашої зручності. Також вона оснащена знімним USB-кабелем типу C для забезпечення максимальної портативності.

3 699 2 899 ₴

Миша HyperX Pulsefire Core RGB Gaming (HX-MC004B)

Миша HyperX Pulsefire Core дає все найнеобхідніше геймерам, які хочуть отримати надійну і зручну дротову мишу з RGB-підсвічуванням. Оптичний датчик Pixart 3327 забезпечує точний і плавний трекінг без апаратного прискорення і має нативні настройки дозволу до 6 200 DPI (точок на дюйм). Ергономічна миша Pulsefire Core має рельєфні бічні поверхні для захоплення, щоб її можна було зручно тримати і вона не вислизала. Вона має високоякісні перемикачі з чітким тактильним зворотним зв’язком, який розрахований на 20 мільйонів натискань.

1 099 859₴

Миша HyperX Pulsefire FPS Pro RGB Gaming (HX-MC003B)

Ігрова миша Pulsefire FPS Pro використовує датчик Pixart 3389 без апаратного прискорення з дозволом до 16 000 DPI, що забезпечує максимальну точність, щоб ви завжди вражали цілі раніше суперників. Ергономічний дизайн забезпечує зручне захоплення рукою і виключає вислизання миші з рук. Ви можете налаштувати свою мишу так, як вам потрібно, за допомогою шести програмованих кнопок в зручному ПО HyperXNGENUITY. Перемикачі Omron забезпечують чіткий тактильний відгук.

1 499 1 199 ₴

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів