PlayStation 5: дата виходу та характеристики

На виставці Consumer Electronic Show 2020 компанія Sony Interactive Entertainment представила логотип PlayStation 5.

PS5

Генеральний директор Sony Джим Райан під час презентації розкрив деякі деталі й характеристики PlayStation 5. Нова консоль буде оснащена високошвидкісним SSD, під час гри користувачі зможуть насолоджуватися об’ємним звуком, якість зображення буде – 8К Ultra HD. Очікується, що PlayStation 5 буде мати оптичний привід Ultra HD Blu-ray. Також буде доступна апаратна підтримка трасування променів, а на контролері будуть вібруючі й адаптивні курки.

Згідно з інсайдерською інформацією, PlayStation 5 буде представлена ​​5 лютого, а в продаж надійде в передріздвяний період 2020 року. У Північній Америці консоль з’явиться у відкритому продажі 20 листопада за рекомендованою ціною 499 доларів (приблизно 12 300 ₴). Також стало відомо, що в комплекті з PlayStation 5 йтиме SSD-накопичувач об’ємом 2 ТБ і гра Gran Turismo 7.

У недавньому інтерв’ю для Business Insider Japan Джим Райан сказав, що найголовніші особливості PS5 і відмінності від попередньої моделі ще не анонсовані.

За його словами, нові консолі повинні пропонувати користувачам не тільки покращену графіку. У новому поколінні має бути щось кардинально нове, наприклад, використання SSD для моментальних завантажень, тактильна віддача контролерів і об’ємний звук.

Розробники відзначили, що у PS5 буде новий користувацький інтерфейс. Раніше екран запуску був нудним і нецікавим, тепер на ньому з’являться нові дані – інформація про доступні місії або список серверів, на яких зараз знаходяться ваші друзі.

Були розкриті деякі деталі особливостей контролера – у деяких іграх у кнопок R2 і L2 буде налаштований опір натискання. Це означає, що за рахунок опору кнопок буде відчуватися натяг тятиви! За рахунок цього ви зможете регулювати натяг тятиви під час пострілу.

Контролер для PS5

Зміни відбулися і з системою вібрації в кнопках R2 і L2. Перші користувачі відзначили, що, залежно від покриття, по якому вони переміщувалися в грі (вода, пісок або метал), змінювалася тактильна чутливість.

Що ж, залишилося чекати менше року! Подивимося, чи вийде у Sony дійсно змінити підхід до ігор і додати нові відчуття для користувачів.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів