Штучний інтелект від Ілона Маска

Компанія Tesla на чолі з Ілоном Маском знову заявила про себе. Під час конференції з машинного навчання й обчислень, яка проходила в м. Каліфорнія, Маск публічно заявив, що на цей момент його компанія розробляє спеціалізований процесор штучного інтелекту. За даними Маска, проектом керує досвідчений інженер Джим Келлер, який співпрацював із такими компаніями, як Apple і AMD.

«Я хочу, щоб ви мене правильно зрозуміли: компанія Tesla дуже серйозно ставиться до питання штучного інтелекту. Причому не тільки в плані розробки програмного забезпечення, але й у сфері створення заліза. Зараз Джим працює над спеціалізованим обладнанням, яке, як нам здається, буде кращим у всьому світі на момент його виходу», – так заявив Ілон Маск на заході.

Ілон Маск на конференції

Глава Tesla не повідомив деталі цього проекту, але чутки, що ходили раніше про чипи штучного інтелекту й роботу над ними в рамках компанії, тепер підтвердилися. З цього випливає, що Tesla цілком готова працювати над нейромережами. У більш ранніх повідомленнях Ілон Маск стверджував, що: «Штучний інтелект – це найбільший ризик для цивілізації». Мабуть, тепер підприємець вирішив особисто зайнятися цим питанням.

Джерело: The Verge

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів