Світ віртуальної реальності з Gear VR

Бувають такі моменти, коли хочеться абстрагуватися від щоденної метушні й на деякий час забути про реальність. Компанія Samsung надає таку можливість. Її остання розробка дозволяє зануритися у світ пригод і фантазій. Мова йде про окуляри віртуальної реальності – Gear VR.

Їх легко налаштувати, управління за допомогою контролера – одне задоволення. Підключіть смартфон до Gear VR, зробіть необхідні налаштування, і – ласкаво просимо у світ віртуального контенту.

Контролер дозволяє легко керувати Gear VR: зручна сенсорна панель, логічно розташовані кнопки. Щоб гаджет не загубився, є спеціальний ремінець для руки.

Контролер працює за допомогою окремого додатка на смартфоні. Відкрийте програму, виберіть пункт «контролери» і включіть Bluetooth. Після чого – необхідно просто утримувати клавішу «додому» на контролері протягом декількох секунд, – на цьому все: процес підключення завершений.

Щоб почати використання Samsung Gear VR, просто підключіть їх, налаштуйте фокус зображення за допомогою коліщатка й поверніть голову, щоб навести курсор. Керуйте віртуальною реальністю легким жестом пальця на сенсорній панелі. Кнопка «Назад» поверне до попереднього меню, кнопка «Додому» – на головне меню. Все надзвичайно просто.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів