“Тамагочі” повертається! (Відео)

Хто не пам’ятає всіма улюблену й гучну гру «Тамагочі»?! Тоді безліч дітей (і навіть деякі дорослі) були поглинені розвитком і ростом свого вихованця в іграшці, стежили за його сном, їжею та іншими заняттями. Гра була дуже популярною. Через багато років японська компанія Bandai Namco Entertainment вирішила порадувати всіх шанувальників гри: виробник анонсував випуск нової версії під назвою My Tamagotchi Forever («Мій тамагочі назавжди»).

Виробник удосконалив гру елементами доповненої реальності. Сюжет буде відбуватися у вигаданому містечку «Таматаун», де живуть персонажі-тамагочі. Користувач зможе, як і раніше, «доглядати» за своїм вихованцем, годувати його, одягати, розважати тощо. Також у новій грі будуть доступні різні рівні, на які поступово можна переходити, отримуючи нові костюми для тамагочі, елементи декору, «смачну» їжу тощо.

Крім цього, у My Tamagotchi Forever є два режими гри: класичний і новий, де власник вихованця зможе ділитися ним із друзями і грати в додаткові міні-ігри, заробляючи монетки. Загалом, гра обіцяє бути захоплюючою. Уже зараз на каналі Bandai в YouTube є трейлер новинки.

Запуск нової іграшки планується у 2018 році. My Tamagotchi Forever буде безкоштовною, враховуючи мікротранзакції, доступною для користувачів ОС iOS і Android.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів