Тепер завантажувати ігри з Google Play можна буде швидше і легше

Google запускає спеціальний інструмент Play Asset Delivery, який спростить і прискорить завантаження додатків з Google Play. Головна мета цієї програми – доставляти потрібні ігрові елементи в потрібний час, а не завантажувати всі доступні модулі відразу. Даний інструмент позбавить додатки від частини елементів, щоб збільшити швидкість завантаження ігор.

Зазвичай під час завантаження на Android відбувається встановлення відразу всіх файлів, включаючи навіть ті, які не потрібні конкретному смартфону. Play Asset Delivery допоможе розділити гру на різні незалежні блоки або пакети, при цьому значимість кожного пакету буде визначатися окремо для кожного смартфона. Такий підхід допоможе відмовитися від встановлення непотрібних компонентів.

До непотрібних компонентів можна віднести різні версії операційної системи, мовні налаштування для окремих країн та інше. За підсумком, встановлення гри буде проходити відразу на конкретний девайс, з потрібними параметрами. Це допоможе швидко встановлювати будь-яку гру й не заповнювати весь простір на гаджеті.

Play Asset Delivery

ЯК ЦЕ БУДЕ ПРАЦЮВАТИ?

Після того, як користувач дає згоду на встановлення гри, Play Asset Delivery:

  1. Визначає пристрій, на який встановлюється гра.
  2. Визначає конфігурацію гри необхідну для нього.
  3. Формує збірку, яка потрібна для конкретного гаджета, відкидаючи непотрібні файли.
  4. Запускає процес скачування.

Підсумок: ми отримуємо швидке встановлення, користувач отримує потрібний варіант гри, пристрій не перевантажується, а гра не займає все місце на телефоні.

Крім того, Play Asset Delivery забезпечує фонове оновлення гри. Це одна з головних переваг інструменту, яка дозволить оновлюватися, не зупиняючи ігровий процес.

Коли розробники ігор перейдуть на використання Play Asset Delivery – невідомо, оскільки це окреме рішення кожної компанії. Але вже зараз RV AppStudios і Gamelot сказали, що будуть використовувати цей інструмент у роботі.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів