Hogwarts Legacy. Захоплюючий світ магії, гоблінів і таємниць старого Гоґвортсу

Зустрічайте довгоочікуваний реліз для PS5 серед всіх захоплених Гоґвортсом – гостросюжетну RPG гру Hogwarts Legacy, створену студією Avalanche Software.
Прожити історію Гаррі Поттера тепер зможе кожний бажаючий, виступивши від імені нового чарівника або чарівниці, покликаних врятувати стародавню магію, яка зникла. А це ще більше незабутніх пригод посеред відкритого світу, насиченого безліччю сюжетних історій і точно опрацьованого з усіма подіями кінематографічної версії Гоґвортсу.

Потужний сюжет, нові захоплюючі локації, найнепередбачуваніші персонажі – і це ще не все, що ви відкриєте в новому релізі франшизи.

Нова пригода стежками стародавнього світу


Розпочати свій шлях в світі магічного Гоґвортсу вам доведеться в період ХІХ століття, задовго до появи Гаррі Поттера в школі. Виникнення головного персонажа таке ж загадкове, як і всі події старого замку. Отримавши той самий лист-запрошення, чарівник прибуває до стін чарівно школи та приєднується одразу до 5 курсу – що створює інтригу вже на початку історії. Вже з перших епізодів гри ви зрозумієте, що ваш персонаж має приголомшливі здібності, які виділяють його серед усіх учнів школи. А це означає, що ви тут опинились невипадково, і саме вам доведеться врятувати світ магії від небезпечного гобліна.

Тепер перед вами з’являється декілька важливих завдань: з’ясувати таємницю зникнення давньої магії, створити своє коло прихильників серед учнів магічної школи та успішно закрити тест OWLs. Щоб виконати все це, вам доведеться відвідувати всі уроки, взаємодіяти з іншими студентами Гоґвортсу та пройти найнебезпечнішими коридорами замку, щоб розгадати кожну із таємниць. Дорогою вам допомагатимуть старі духи, що підказуватимуть прямо з картин, та кращі маги студенти, які стануть справжніми компаньйонами в боротьбі зі злим гобліном.

Відкритий світ гри не обмежується лише стінами Гоґвортсу. За межами школи ви зможете відвідати безліч вже знайомих локацій, такі як чарівне село Хогсмід і таємничий ліс, що приховує диких кентаврів, павуків, гоблінів, бандитів та небезпечних тварин. Купуйте мітли, куштуйте вершкове пиво і обирайте новий бойовий інвентар, який ви знайдете у вже знайомих магазинах села.

Фантастичні персонажі. Знайомтеся!

Нашуміла суперечка навколо персонажів, створених для Hogwarts Legacy, прикувала особливий інтерес до релізу задовго до його появи у світ. Творці тут ретельно опрацювали diversity, наповнивши сюжет магами з Уганди, відьмами з Близького Сходу, викладачами з Індії і навіть барменом трансгендером в шинку «Три милі». Гнучка персоналізація торкнулася і головного героя франшизи, якого ви зможете наділити будь-якими здібностями, характером та акцентами його зовнішності.

При цьому всі персонажі виглядають досить гармонійно, запам’ятовуються з першого діалогу та супроводжують вас в кожній історії. Одразу привертає увагу симпатичний та привітний студент Слізерина Себастьян, а також розумний і впевнений Грифендорівець Нацай. З ними ви пройдете через безліч квестів та відкриєте ще більше відточених здібностей, які допоможуть у фінальній битві із гобліном. Окремою лінією відбувається взаємодія з професорами старого Гоґвортсу. Будь то ваш наставник Фіг, викладач жартівливої магії чи професор Ронен – усі з них створюють особливу атмосферу школи чарівників, яку ви вже встигли переглянути або прочитати. Зустрічайте їх, блукаючи довгими коридорами Гоґвортсу, та відвідуючи старі бруковані зали – відкритий світ Hogwarts Legacy приготував для вас багато поворотів подій. Тут ви зможете відкривати безліч таємничих локацій, пролітати Заборонений ліс на мітлі, проходити через печери і легко освітлювати свій шлях за допомогою заклинання Люмос. Розробники майстерно відтворили вигляд та атмосферу чарівного світу, щоб ви відчули всю реалістичність подій. І все це з неймовірною фантастичною графікою на платформі Unreal Engine.


Безмежний і захоплюючий світ чаклунства

Поки ви відточуєте свою тактику і техніку чарівних заклинань, відкритий світ Hogwarts Legacy створить захоплююче відчуття динамічної історії, в якій все вражає. Герою доведеться не просто переміщатися залами й періодично відкривати скрині, щоб просунутися далі у місії. Для того, щоб зібрати весь цінний лут, йому доведеться вирішити найскладніші завдання та пройти безліч квестів. А для цього знадобиться знання магічних заклинань, чарівне зілля і навіть зібране золото, за яке ви зможете купити різні предмети. А для ворогів, озброєних червоним щитом, вам доведеться застосовувати вогняне заклинання, яке вже має бути на поготові.

Якщо підсумувати, ігровий процес Hogwarts Legacy опрацьований максимально реалістично і ярко. Тут ви не знайдете складних механік, перебіг подій грамотно збалансований динамічними сценами та спокійними квестами, гармонійно вписуючись в оточення старого Гоґвортсу.

Живий аудіовізуальний досвід

Графіка та аудіопростір гри Hogwarts Legacy, що захоплює дух, виконані на професійному рівні. І це не просто про деталізованість та реалістичність звучання – це про точно відтворену атмосферу чарівного світу на рівні кінематографічного класу. Пейзажі, інтер’єри, персонажі, VFX та анімація – все опрацьовано неймовірно ретельно. Особливо в масштабних локаціях, де погляд приковують безліч текстур і реалістичних деталей.

Що ж до звуку, то він гідний окремого лайку. Виконаний в дусі Джона Вільямса, який написав оригінальну тему для легендарної кінофраншизи, він виявився потужним і наповненим живими акцентами, що створюють особливий настрій чарівної гри.

Хоча іноді і відстежується сповільнене завантаження текстур і об’єктів, загальне враження від ігрового процесу залишається яскравим з перших епізодів геймплею.

Найкраща версія «Гарріленда»

Команда Avalanche Software виконала неможливе для створення потужного релізу франшизи. Бажаєте захоплюючий відкритий світ? Вивчайте його без кордонів. Втомилися від складних подій? Відволікайтеся на вбудовані міні-ігри з чарівною мітлою. Хочете більше драйву і магії в кожній хвилині? Вивчайте кращі заклинання та вирушайте на битву з найнебезпечнішим гобліном. Тут є все, що чекали всі шанувальники Гаррі, – чарівний світ, наповнений яскравими персонажами та нескінченною магією!

 

Нагадуємо, що для PS4 та Xbox One гра вийде 4 квітня 2023 року, тоді як для ПК, PS5 та Xbox Series X/S вона вже увійшла до релізу 10 лютого (з 7 лютого для тих, хто придбав гру за передзамовленням) і доступна на сайті – Обрати варіант гри

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів