Захоплюючий дозвілля вашої дитини (відео)

Показати зміст статті

  1. Роботи UBTech
  2. 3D-ручка 3DOODLER START
  3. Конструктори «Знавець»

Тема навчального року триває… Але сьогодні ми хочемо розповісти не про шкільні гаджети й допоміжні предмети для навчання, адже дітям потрібно також і відпочивати від занять. Темою цієї статті стануть захоплюючі й розвиваючі пристрої, які дозволять дитині втілити свою фантазію в реальність.

Роботи UBTech

«Наше джерело повідомляє, що за один тиждень робот придумав понад тисячу нових ідей, у восьмиста з яких бере участь».

Адам Сендлер (актор)

Скільки ми бачили фільмів про те, що роботи живуть серед людства, спілкуються з людьми й допомагають їм у побутових питаннях. Уже сьогодні можна скористатися пилососом-роботом, який автоматично прибирає приміщення, не вимагаючи нашого втручання. Поступово роботи дійсно «захоплюють світ», але тільки в хорошому сенсі 😊 Сьогодні ми хочемо познайомити вас із роботами UBTech, які створені спеціально для дітей.

Компанія UBTech Robotics є лідером у сфері виробництва високотехнологічних «машин». Виробник уже встиг завоювати довіру багатьох клієнтів і продовжує вдосконалювати своїх людиноподібних роботів. «Розумні» створення відрізняються певним інтелектом і можуть програмуватися. Такі роботи створені не тільки для гри, але і для розвитку дітей. Вони «вміють» розповідати казки, копіювати людські рухи, співати, брати участь у бою й багато інших дій. «Героями» нашої статті будуть роботи від UBTech – Alpha і Jimu, які допоможуть дитині навчитися новому, здобути навички конструювання й розвинути креативне мислення.

Робот-гуманоїд Alpha 1 Pro зможе стати справжнім членом сім’ї. Цей персонаж може імітувати рухи людини, а також: грати у футбол, бігати й битися, танцювати й виконувати плавальні рухи. Крім цього, робота Alpha можна навчити чомусь новому. Наприклад, новим жестам або рухам танцю. Для реалістичності і схожості з людиною в конструкції робота передбачені 16 сервоприводів, кожен із яких відіграє роль «суглобів». Завдяки цьому рухи іграшки дуже пластичні.

 

Робот UBTech Alpha 1 Pro

Alpha 1 Pro стане кращим другом і помічником дитини. Робот грає не тільки розважальну роль – разом із ним малюк зможе навчитися порядку, спілкуванню, розвине комунікабельність і мовлення.

UBTech Alpha 1 Pro повторює рухи дитини

Робот повторює рухи людини

Роботом можна легко керувати з допомогою планшета або смартфона: встановивши спеціальний додаток, призначайте різні команди й завдання для UBTech Alpha з’єднанням Bluetooth.

Робот Jimu існує в декількох модифікаціях. Це серія роботів-конструкторів, які розроблені за принципом STEM. Абревіатура STEM розшифровується як: S – science (природничі науки), T – technology (технології), Е-engineering (інженерія), М-mathematics (математика). Ці складові дають дитині змогу граючись вивчати принципи науки й поступово вникати в сучасні технології.

Робот-конструктор Jimu Explorer

Робот Jimu Explorer

До лінійки роботів Jimu входять: KarBot, Inventor, Explorer, MeetBot, Mini, BuzzBot/MuttBot і TankBot. Кожен із них збирається, як конструктор, у різні фігури: слона, птиці, пінгвіна, вовка, носорога тощо. Є також моделі автомобілів.

Роботи UBTech Jimu

У кожному наборі достатня кількість деталей для того, щоби зробити кілька різних унікальних композицій. Усі деталі кольорові й виконані з безпечного пластику. Після того, як фігурки звірів будуть готові, можна їх включити, а також запрограмувати на різні дії й рухи.

Роботи UBTech грають роль цього навчального посібника для дитини, адже з ними можна навчитися програмуванню модулів, збірці дрібних деталей. Навіть дорослі будуть із задоволенням конструювати «розумних» роботів разом із дітьми! А потім – тестувати їх у дії 😉

Завдяки такій іграшці, дитина здобуде знання в цікавій ігровій формі, навчиться комунікації та розвине свій творчий хист. Роботи від UBTech – це прекрасний варіант для дозвілля в шкільний період.

3D-ручка 3DOODLER START

«Найважливіше завдання цивілізації – навчити людину мислити»

Томас Едісон (американський винахідник і підприємець)

У дитинстві ми часто чули про те, що мислити треба «широко». Мало хто розумів цю фразу, і тим не менш, часто вживав її в розмові. Тепер, у сучасному світі, мало хто так говорить, але зміст цього вислову залишився той же – необхідно не зупинятися на досягнутому, розвивати свої здібності, не дивлячись ні на що, бачити перспективу за межами проблеми. Звучить трохи «незрозуміло», чи не так? Але тим не менш, це «правда життя», яка дозволяє людям ставати значущими й успішними в цьому світі.

Багато батьків прагнуть навчати своїх дітей із раннього віку цим принципам, щоби пізніше вони ставали впевненими в собі людьми. Складно пояснити дитині «на пальцях» такі моменти – адже ми всі візуалісти: набагато краще сприймати інформацію, коли можна побачити й «помацати» 😊 Для цього компанія 3Doodler розробила 3D-ручки спеціально для дітей.

3D-ручка 3Doodler Start – прекрасний спосіб навчити дитину мислити і втілювати свої фантазії. З допомогою цього цікавого гаджета можна розвинути уяву, навчитися робити чудові композиції й моделі, створювати власні проекти… та багато чого ще! Це – неймовірна іграшка, яка сподобається й дорослим. Ручкою 3Doodler Start абсолютно просто управляти – для цього на її ергономічному корпусі розташована всього одна кнопка. Почати користуватися гаджетом також легко: потрібно включити ручку, вставити спеціальний стрижень і можна починати втілювати свої творчі фантазії.

3D-ручка 3Doodler Start

Ваша дитина зможе творити все, що завгодно: замки й машини, звірів і фантастичних істот…. а може, це будуть справжні конструкції будівель! Тут немає межі для фантазії. Якщо вашій дитині складно придумати щось особливе, для 3Doodler існують спеціальні шаблони для малювання, які можна використовувати як початковий посібник.

3D-ручка – відмінний варіант для сучасного школяра, адже таке унікальне пристосування можна використовувати і для шкільних предметів, як наочний посібник. Наприклад, на уроці праці або фізики. 3Doodler – абсолютно безпечна для дітей. Ручка виготовлена ​​з міцного не токсичного пластику, температура нагріву стержня становить усього 45 градусів. В автономному режимі гаджет може працювати від 45 до 60 хвилин.

Конструктори «Знавець»

«Знання – сила, сила – є знання.»

Френсіс Бекон (англійський історик і філософ).

Конструювання з деталей – це чудовий спосіб розвинути креативне мислення в дитини. Це також творчий процес, який відбувається в кожного по-різному. Конструктори «Знавець» дають дитині змогу заглибитися у світ електроніки та моделювання. З їхньою допомогою можна конструювати електричні схеми різного рівня – від простого до складнішого. Процес складання деталей конструктора задіє логіку, мислення, дає змогу набувати початкові знання в галузі фізики й електроніки. Крім усього – це неймовірно цікаво! Конструктори «Знавець» підходять не тільки хлопчикам, але й допитливим дівчаткам у віці від п’яти років.

Набори «Знавець» є різного рівня складності, з різною кількістю деталей. Наприклад, конструктор «Перші кроки в електроніці» складається з 18 елементів, за допомогою яких можна спорудити 15 схем: два види ламп і вентиляторів, пропелер і літаючу тарілку, яка управляється магнітом, і ще багато чого цікавого. Усі елементи з’єднуються дуже просто за допомогою спеціальних пазів. Дитина може вибрати найбільш захоплюючу на її думку схему й легко зібрати її. Це дійсно просто й дуже захоплююче! Як для дітей, так і для їх батьків.

Конструктор «Перші кроки в електроніці»

Електронні конструктори «Знавець» відкриють новий світ для дитини, навчать її мислити 1 творити. У кожному конструкторі є докладна інструкція, а також питання й завдання для зацікавлення малюка.

Усі ці гаджети допоможуть дитині із задоволенням провести дозвілля та корисно відпочити. Батьки можуть бути спокійними за своє чадо – з цікавими конструкторами, роботом або 3D-ручкою дитина буде розвивати свої навички та фантазію.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів