Самокати KickScooter – комфортний вид транспорту

Якому виду смарт-транспорту ви надаєте перевагу? Напевно, ви щось уже вибрали собі для покупки, або навіть встигли придбати. Хтось віддає перевагу гіроборду, але, напевно, цей тип транспорту грає більш «розважальну» роль – далеко на роботу з його допомогою не дуже зручно їхати. Або моноколесо – теж популярний тип смарт-транспорту, компактний і простий, але не всі вибирають саме його, тому що буває складно відчувати себе стійко на одному колесі. Інша справа самокат, або точніше – електросамокат. Стійка платформа, кермо зі зручною стійкою – усе передбачено для комфортної й акуратної їзди містом.

Виробник Segway дуже популярний на сьогоднішній день. Його транспорт відрізняється якістю й надійністю в експлуатації. Ми хочемо виділити нові моделі Segway – це KickScooter ES1 і ES2. Новинки не просто чудово виглядають – вони продумані до найдрібніших деталей.

Електросамокати KickScooter були анонсовані на виставці IFA 2017 у Берліні, пізніше їх додатково представили на СЕЕ 2017 від компанії ERC, що проходила в Києві. Самокати дійсно привертають увагу своїм зовнішнім виглядом. Тепер – докладніше про характеристики.

Новинка Segway KickScooter ES1 може розвивати максимальну швидкість до 20 кілометрів на годину. Акумулятор потужністю в 5200 мАг дозволяє проїхати до 25 кілометрів, повний час зарядки акумулятора – 3.5 години. При вазі в 11.3 кілограма, самокат може витримати навантаження до 10 кілограм, що важливо. У моделі є модуль Bluetooth, LED-дисплей і яскрава LED-фара попереду. Платформа підсвічується знизу, що створює неповторний ефект під час їзди вечірнім містом. Гальмо передбачене ножне й ручне, є зручна підніжка й задній стоп-сигнал. На передньому колесі знаходиться амортизатор. Для систем IOS і Android існує спеціальні додатки для самоката. Ну і, звичайно, він складаний. У будь-якій ситуації KickScooter ES1 швидко стає компактним і легко переносним.

Електросамокат Segway KickScooter ES1

Електросамокат Segway KickScooter ES2 схожий характеристиками на попередню модель, за винятком ваги – він становить 12.5 кілограми, і максимальної швидкості руху: ця модель розрахована на швидкість до 25 кілометрів на годину. Запас ходу – однаковий. У ES2 вбудований додатковий амортизатор на задньому колесі.

Електросамокат Segway KickScooter ES2

Обидва самокати захищені за стандартом IP54, що означає – бризки, волога й пил не страшні транспорту. Що важливо – в електросамокатах KickScooter передбачений варіант встановлення додаткового акумулятора. Іншими словами, власник самоката зможе поставити другу батарею, і у такий спосіб збільшити запас ходу смарт-транспорту до 45 кілометрів, можлива швидкість при цьому – 30 кілометрів на годину. Ось такі чудові моделі. З ними буде легко дістатися на роботу чи просто в справах – адже не потрібно «стояти» в пробках. На самокаті ви будете почувати себе стійко і впевнено, навіть на дорозі. Ну, і головне, – ви повністю економите на бензині, заряджаючи самокат від електромережі.

Не забудьте для їзди містом придбати додатковий захист, як мінімум – шолом. І – удачі вам на дорогах! 😉

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів