5 крутих проектів на Kickstarter 2017 року

Показати зміст статті

  1. 1. Лазерний гравер Cubiio
  2. 2. Універсальний пульт Sevenhugs Smart Remote
  3. 3. Екологічная камера Jollylook
  4. 4. Кулон SenStone
  5. 5. Ugears Hurdy-Gurdy

Відома платформа зі збору коштів під назвою Kickstarter «побачила» чимало проектів. Деякі з них увінчалися успіхом і отримали право на життя, для інших усе закінчилося більш плачевно, але так чи інакше, Kickstarter допомогла багатьом ідеям втілитися в реальність. Пропонуємо добірку найцікавіших проектів за 2017 рік, серед яких є й гідні українські ідеї 😉

1. Лазерний гравер Cubiio

Цікавий девайс був представлений на платформі влітку цього року. Cubiio – це дуже компактний предмет розміром 50х50 міліметрів. Він дає можливість робити лазерне гравіювання на різному щільному матеріалі, такому як: дерево, щільний картон, шкіра або папір. З допомогою Cubiio можливо навіть гравірувати їжу, радуючи близьких своїм творінням. В основі нового девайса закладений напівпровідниковий лазер OSRAM, ресурс якого становить 10000 годин. Вартість проекту становила 25000 доларів США, але в найкоротші терміни була зібрана сума розміром у 200000 доларів, настільки користувачі оцінили новий девайс.

Пристрій заряджається від павербанка й синхронізується зі смартфоном із допомогою Bluetooth, підтримує ОС iOS і Android. Для гравера передбачено кріплення, яке дає можливість встановити його на штатив.

Гравер Cubiio за работою

Сфера застосування лазерного гравера Cubiio дуже велика: його можна використовувати як додатковий аксесуар до комп’ютера, ноутбука, для розробки креативних ідей у дизайнерській майстерні тощо.

Ті, хто обрав для себе новий гравер, повинен зробити попереднє замовлення, сплативши суму у 299 доларів США.

2. Універсальний пульт Sevenhugs Smart Remote

Для сучасної людини вже звично мати вдома різноманітну техніку, до кожної зазвичай пропонується пульт дистанційного керування й буває, що користувач може заплутатися серед різноманітних пультів. Більше такої проблеми не буде – на Kickstarter представили проект під назвою Sevenhugs Smart Remote. Це – універсальний пульт дистанційного керування, у якому реалізований сенсорний екран. У ньому передбачені модулі Bluetooth, Wi-Fi, а також інфрачервоний датчик і датчик руху.

Пристрій дасть змогу управляти практично всім: телевізором, аудіосистемою, інтенсивністю світла в приміщенні, відеокамерою або вентилятором. Досить узяти пульт до рук і направити його в бік необхідного предмета – гаджет відразу ж запропонує можливі варіанти управління. За допомогою універсального пульта Sevenhugs Smart Remote можна навіть викликати таксі, необхідно тільки синхронізувати прилад із додатком у смартфоні. Під час наведення пульта на двері – «розумний» гаджет зробить виклик таксі, направивши пульт у сторону вікна – можна дізнатися прогноз погоди на найближчий час. Усе дуже просто і зручно.


На розробку цього проекту виробники зібрали за допомогою платформи Kickstarter більше 1 мільйона доларів США. Унікальний пульт надійшов у продаж наприкінці літа цього року.

3. Екологічная камера Jollylook

Jollylook – це перша екологічна фотокамера для миттєвих знімків. Проект розробили українські стартапери та представили на Kickstarter. Його метою був збір коштів на виробництво новинки в розмірі 15 000 доларів США. Як же були здивовані розробники, коли всього за одну добу було зібрано суму в 90 тисяч доларів, а через два тижні після запуску кампанії – близько 270 тисяч доларів!

Екологічна камера Jollylook

Фотокамера Jollylook дає можливість робити кольорові й чорно-білі знімки за допомогою картриджа, причому його можна регулярно міняти. Один картридж забезпечує до 10 аналогових знімків як у кольорі, так і в чорно-білому вигляді.

Екологічність фотокамери полягає в тому, що для моментальної зйомки використовується перероблений папір і картон, а також пара лінз. І картридж, звичайно. Вінтажний дизайн фотокамери Jollylook нагадує старий акордеон. Вартість цього гаджета становить 35 доларів, проект був представлений улітку 2017 року.

4. Кулон SenStone

Ще один успішний український проект, який представили стартапери зі Львова. Це модний кулон під назвою SenStone, який може записувати й перетворювати голосові замітки в текст. Пристрій розпізнає 12 мов і дає можливість сортувати замітки за темами. Кулон SenStone виконаний із діаметром 2.9 сантиметрів, вага – 2 грами.

Для запису тексту розробники рекомендують розташовувати кулон поблизу рота – на відстані 20 сантиметрів. Новинка синхронізується з фірмовим додатком, у якому можна систематизувати всі дані. Загальна вартість проекту склала 50 000 доларів США. Усього за кілька днів кампанія зібрала на відомій платформі 90 тисяч доларів.

5. Ugears Hurdy-Gurdy

Українська компанія Ukrainian Gears, яка займається виготовленням унікальних 3D-пазлів, представила свій проект на Kickstarter у вигляді колісної ліри. Конструктор складається з красивих різьблених деталей, зібравши які, можна отримати повноцінний механічний музичний інструмент.

Ugears Hurdy-Gurdy

Розробники планували зібрати з допомогою краудфандингової платформи Kickstarter суму в 15000 доларів США, що відбулося в першу добу від початку кампанії. Усього Ugears зібрали 288000 доларів. З цього можна сміливо зробити висновок, що в наших виробників є маса зарубіжних шанувальників, які цінують і підтримують українські ідеї.

Загалом, платформа Kickstarter дала змогу здійснити приблизно 100 000 кампаній. Завдяки цьому, безліч молодих стартаперів повірили у свою мрію й зуміли втілити її. Ми описали лише кілька цікавих проектів – впевнені, що креативні розробники й надалі будуть пропонувати свіжі ідеї на Kickstarter, про що ми зможемо розповісти пізніше 😉

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів