6 найкращих додатків для саморозвитку

Показати зміст статті

  1. 1. NEURONATION. Зарядка для мозку.
  2. 2. DUOLINGO. Вчи мови безкоштовно.
  3. 3. KHAN ACADEMY. Навчання через відео.
  4. 4. TED TALKS. Дивись і вчись.
  5. 5. FОREST. Залишайся сфокусованим.
  6. 6. HABIT LIST. Будь краще.

Ми створили добірку з 6 додатків для iOS і Android, які визначать рівень твого інтелектуального потенціалу, навчать тебе ним користуватися, будуть мотивувати, а також дадуть можливість навчатися й самовдосконалюватися.

1. NEURONATION. Зарядка для мозку.

Додаток для мотивації та розвитку розумових здібностей – NeuroNation. Це унікальна збірка простих і ефективних завдань, спрямованих на збереження твоїх здібностей, їхній розвиток та розкриття потенціалу. Понад 10 мільйонів людей по всьому світу використовують NeuroNation для прокачування свого мозку. Спробуй і ти!

Додаток було розроблено в співпраці з провідними науково-дослідними організаціями й засновано на останніх досягненнях когнітивної психології й нейронауки.
Тренування проходять у ненав’язливій інтерактивній формі і пропонують тобі випробувати себе, стати ще розумнішими або просто залишатися у формі. Ти зможеш перевірити й розвинути свою пам’ять, вміння концентруватися й логічне мислення.

2. DUOLINGO. Вчи мови безкоштовно.

Для вивчення мов тобі більше не треба наймати репетитора і витрачати на це величезні суми грошей, просто скачайте Duolingo. Навчання будується на основі коротких уроків, які містять елементи гри. У меню програми можна вибрати інтенсивність курсу. Вона буде залежати від того, скільки часу в день ти готовий цьому приділяти. 5, 10, 15 або 20 хвилин у день цілком достатньо для досягнення твоєї мети.

Кожен урок в Duolingo буде складатися з комплексу завдань щодо вдосконалення усного та писемного мовлення, здатності сприймати на слух і вміння перекладати. Відповідаючи на питання, ти відразу побачиш результат. Якщо буде допущена помилка, персональний помічник Duolingo вкаже на неї й допоможе виправити.

Додаток буде тебе мотивувати, відстежуючи час, виділений на вивчення мови. Він буде контролювати, щоб ти дотримувався свого графіка. Відповідаючи неправильно, ти втрачаєш «життя». Якщо життя закінчуються, доводиться починати урок спочатку.

3. KHAN ACADEMY. Навчання через відео.

Підтягнув англійську? Тоді можна починати самовдосконалюватися за допомогою програми Khan Academy.

khan-academy-ipad-app

Навчання відбувається за допомогою відеоуроків англійською мовою. Тобі будуть доступні безліч уроків на абсолютно різні теми: з математики, фізики, біології й навіть економіки, фінансів, музики й історії. Якщо твоя англійська недостатньо хороша або тобі важко сприймати на слух, під кожним відео транслюється текст. Вчися, старайся, не зупиняйся!

4. TED TALKS. Дивись і вчись.

Ще один додаток, у якому навчання відбувається також через відеоуроки й також англійською мовою. TED Talks – це відеотека міркувань дивовижних людей на найрізноманітніші теми: від психології до сучасних технологій. У тебе є можливість складати свої плейлисти, завантажувати виступи, переглядати їх оффлайн і робити закладки.

5. FОREST. Залишайся сфокусованим.

Forest – додаток, якого тобі так давно не вистачало. Він допомагає доводити почате до кінця й не відволікатися на сторонні справи. У додатку-мотивації початок нового завдання знаменується посадкою нового дерева. Не відволікаючись, ти зможеш виростити його. Якщо відкриєш Instagram або Facebook, дерево загине. Так можна виростити цілий ліс, якщо, звичайно, у тебе вистачить терпіння. Випробуй себе!

6. HABIT LIST. Будь краще.

Відмінний додаток для самоорганізації і вироблення корисних звичок. У Habit List можна скласти список справ, які потрібно виконувати регулярно. Список справ на день формується автоматично. Додаток буде сповіщати тебе про необхідність виконати завдання. Якщо систематично пропускати ті чи інші завдання, додаток запропонує оптимізувати розпорядок дня, наприклад, перенести справи на інший час або день тижня.

Якщо ти ведеш активний спосіб життя, прагнеш вчитися чомусь новому, розвиватися й самовдосконалюватися, спробуй використовувати хоча б одне з цих додатків і результат не змусить себе чекати.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів