Amazon знову дивує своїх користувачів

Компанія Amazon всіляко намагається поліпшити якість життя своїх користувачів. Розробки виробника роблять щоденні завдання й дії споживача легшими і практичнішими. Ось і зараз Amazon представив новий винахід: прилад Fire TV Cube. Це гібрид «розумної» колонки і ТБ-приставки. Що ж «вміє» новинка?

Fire TV Cube

За допомогою Fire TV Cube користувач зможе здійснювати свої голосові команди і таким чином повністю керувати «розумним будинком»: освітленням, вмикати і вимикати техніку, відтворювати цифровий аудіо або відео контент. Усе це можливо завдяки вбудованому в Fire TV Cube голосовому помічнику Alexa. Пристрій працює на базі чотирьохядерного процесора з оперативною пам’яттю у 2 гігабайти і 16 гігабайтами вбудованої пам’яті. У якості графічного прискорювача встановлений Mali-450 MP3.

Користувач зможе спокійно займатися важливими справами, не відволікаючись на побічні дії. Якщо йому знадобиться увікнути побутову техніку, зупинити процес прання, зателефонувати друзям, дізнатися погоду й так далі, досить просто зробити відповідні вказівки вголос – і Alexa все виконає.

Для підключення до приладів в Fire TV Cube передбачені модулі бездротового зв’язку Bluetooth, Wi-Fi 802.11 ac, а також є порти HDMI і microUSB (для підключення модуля з Ethernet-адаптером). У новинку вбудовані 8 чутливих мікрофонів та іч-передавач для управління побутовими пристроями: голосові команди власника будуть почуті в будь-якому місці. Крім цього, для повної зручності в комплекті є пульт дистанційного керування. Попередня вартість Fire TV Cube становить 120 доларів США. Впевнені, що такий прилад стане корисним для багатьох споживачів.

Джерело: amazon.com

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів