Apple iPhone 8 – фінальний дизайн гаджета

Після тривалого періоду чуток і обговорень, які були присвячені новому флагману Apple iPhone 8, настав момент, коли деталі й характеристики смартфона можна підтвердити офіційно. Репортер Гордон Келлі (Gordon Kelly) з журналу Forbes опублікував ряд нових знімків iPhone 8, посилаючись на виробника чохлів класу lux – бренд Nodus, як на джерело інформації. Автори фото стверджують, що це вже остаточний варіант дизайну флагмана і великі шанси, що інформація дійсно офіційна.

Фото Apple iPhone 8 в профіль

Екран Apple iPhone 8 буде дорівнює 5.8 дюймам, ширина рамок навколо дисплея буде не більше 4 міліметрів. Поверхня екрану матиме функцію захисту від випадкових натискань. Сканер відбитку пальців ми побачимо на правій грані смартфона – у збільшеній клавіші живлення. Автори цієї інформації також відзначають, що через певні технічні складнощі, у виробника може не вийти помістити технологію сканера відразу в кілька мільйонів копій смартфонів.

Бічна кнопка на iPhone 8

Порт Lightning очікувано знаходиться в нижній частині гаджета. Головною особливістю новинки можуть стати стереодинаміки, як у попередньої версії – iPhone 7.

Фото Apple iPhone 8 збоку

Що стосується камер iPhone 8, основна матиме два фотомодуля і, швидше за все, роздільна здатність кожного з них становитиме 12 мегапікселів.

Акумуляторна батарея в новому iPhone виконана у формі літери L, завдяки цьому час автономної роботи смартфона збільшено. Цілком можливо, що iPhone 8 також отримає функцію швидкої зарядки.

Як зазначив репортер Forbes, це найдорожчий iPhone за всю історію. Початкова вартість буде від 1100–1200 доларів. Відносно варіантів моделі з різною пам’яттю – поки невідомо. Цілком можливо, що в продажу з’являться смартфони з 128 або 256 гігабайтами внутрішньої пам’яті. Але ця інформація не точна.

Чи буде виправдана така вартість «вісімки» – час покаже, але в коментарях до статті в Forbes вже з’явилися перші обурення на адресу ціни нового iPhone. Наприклад, користувач Glen Knight заявив:

«Скоріше стане холодно в пеклі, ніж я заплачу таку ціну за будь-який смартфон»

Презентацію новинки ми, швидше за все, побачимо у вересні цього року (як прийнято в компанії Apple).

Джерело: Forbes

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів