Apple оновила додаток CLIPS

Компанія Apple не припиняє вдосконалювати власні девайси й додатки. Цього разу виробник випустив чергове оновлення для програми Apple Clips. Попередня інформація про це з’явилася ще на конференції 12 вересня, і ось тепер, 9 жовтня цього року, оновлення вийшло офіційно. Шанувальникам відеоблогів і просто любителям постійної зйомки відео рішення компанії напевно сподобається. Для тих, хто користується додатком Apple Clips, немає потреби розповідати, як він працює. Варто згадати про оновлення, які з’явилися в програмі.

У першу чергу – Apple оновила інтерфейс програми Clips 2.0: користувачеві стане легше фільтруватися, знаходити стікери, етикетки, емодзі в новому браузері з ефектами. Перед тим, як застосувати фільтр до відео, можна буде попередньо подивитися – як змінюватися фото й відео. Окремі кнопки з етикетками дозволять легко змінити живий заголовок або фільтри, обрізати або видалити відео, а також вимкнути звук. В Apple Clips 2.0 доступні повноекранні браузери. Для того, щоб зробити моментальний знімок, є кнопка зйомки на головному екрані.

Але головне, що представила Apple в новій версії додатку, – це зміни для iPhone X. Програма отримала спеціальне оновлення для екрана нового смартфона, користувачеві доступні нові можливості для селфі: знімаючи на камеру TrueDepth можна створювати анімовані 360-градусні сцени, переміщати об’єкти в кадрі і видаляти фон. Також у версії Clips 2.0 передбачені різні сцени, художні полотна, пейзажі тощо, де можна застосувати додаткові фільтри.

Відеоредактор Apple Clips

Шанувальникам франшизи «Зоряні війни» обов’язково сподобається оновлення Clips, адже в ньому можна додавати у відео стікери з персонажами з культового фільму, створювати тематичні анімовані заголовки, ефекти і фільтри.

Додаток Apple Clips 2.0 підтримує iCloud: переглядати і редагувати відео можна буде, використовуючи хмарне сховище безпосередньо в програмі Clips.

Перераховані вище характеристики – далеко не всі нововведення, які доступні в додатку Apple Clips 2.0. Спробуйте, і ви зможете переконатися, що зйомка відео і фото стане набагато цікавішою.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів