Apple показала відеоролик, знятий у Києві (відео)

Чи знаєте ви, що світова компанія Apple зняла відеоролик для своїх нових Apple Watch Series 3 у нашому місті Києві? Саме так! Центральний залізничний вокзал і навіть наша станція на «зеленій гілці» – «Золоті ворота», стали місцем для зйомки відео світового масштабу.

Ролик був офіційно представлений на презентації Apple 12 вересня, яка проходила в Театрі імені Стіва Джобса. У створенні ролика брали участь, звичайно ж, представники відомої корпорації, а також українська продакшн-студія Radioactive Film. У центрі сценарію – молодий хлопець на скейтборді, який роз’їжджає Центральним залізничним вокзалом і платформою метро «Золоті ворота». Героєм відео став професійний скейтбордист Кіліан Мартін, який сам родом з Іспанії. У сюжеті демонструється синхронізація годинника Apple Watch Series 3 із сервісом Apple Music.

Для супроводу ролика сценаристи взяли музичний трек 2014 року «Misbehaving» у виконанні англійського музиканта Labrinth.

Найцікавіше те, що творці відеоролика залишили фон на задньому плані – оголошення на нашій рідній мові про відправлення і прибуття поїздів на станції.

Режисером відео став Сем Браун, який до цього вже працював із компанією Apple. Також у Сема «за плечима» досвід роботи з такими відомими брендами, як Audi, Adidas, Lexus, Lloyds, Honda, Mars; зі світовими зірками шоу-бізнесу – співачкою Adele, Jay-Z і інші.

Приємно усвідомлювати, що компанія з таким ім’ям, як Apple, вибрала саме столицю нашої країни для зйомок своєї презентації. Будемо сподіватися, це не востаннє, коли популярні місця Києва стають декораціями до світових постановок.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів