Apple Watch Series 3 – союзник вашого здоров’я

Після «гучної» презентації Apple, яка відбулася 12 вересня, у мережі продовжують обговорювати круті новинки компанії. Особливої ​​популярності набули нові Apple Watch Series 3, які отримали багато оновлень. Ця модель коштує того, щоби познайомитися з нею ближче.

Для початку необхідно оцінити дизайн смарт-годинника. Як завжди, стильний і витриманий, він прекрасно доповнить будь-який образ. Виробник вирішив надати покупцям широкий вибір ремінців: є спортивні й більш класичні варіанти, безліч забарвлень. Для бажаючих виділитися є ексклюзивні моделі Apple Watch серії Nike. Корпус смарт-годинника виконаний з алюмінію, у формі «м’якого» прямокутника.

Дизайн Apple Watch Series 3

Годинник Series 3 відрізняється широким функціоналом. За ефективність роботи гаджета відповідає новий потужний двоядерний процесор S3. Apple зробили акцент на здоров’я людини й забезпечили Watch Series 3 корисними додатками. Звичайно, у першу чергу, годинник оснащено пульсометром. Вбудований додаток «Пульс» на постійній основі зчитує частоту серцебиття людини. Завдяки цьому зручно стежити за ритмом серця під час занять спортом, ходьби, активного навантаження або прогулянки. Крім цього, якщо людина знаходиться в бездіяльності протягом 10 хвилин, годинник «повідомляє» про це.

Додаток «Пульс»

Додаток «Пульс»

Виробник назвав новий Apple Watch як «потужний пристрій для здоров’я». Вбудовані додатки дозволять не просто контролювати стан тіла, але й допоможуть «справлятися зі щоденним стресом». Додаток «Дихання» призначений для заспокоєння душі й тіла. У цьому режимі включається не яскрава приємна анімація й користувач відчуває легкі торкання в області зап’ястя, де розташований годинник. Під час цього рекомендується виконати серію глибоких вдихів, щоби відновити серцевий ритм і рівномірне дихання. Цей режим оптимальний після активних навантажень і тренувань.

Додаток «Подих»

Додаток «Дихання»

Звісно, у користувача є можливість встановити безкоштовні додатки для підтримки здоров’я. Наприклад, програму Lifesum, яка допомагає підібрати правильний раціон і стежити за харчуванням. One Drop – додаток для користувачів, які страждають на цукровий діабет. За допомогою спеціальної програми легко контролювати необхідні показники й ділитися ними.

Додаткові програми: One Drop, Lifesum, Streaks

Інші додатки

Окремий додаток «Здоров’я» дає можливість побачити загальну інформацію про особисте здоров’я. У програмі можна налаштувати всі зведені дані й оцінити всю «картину» здоров’я.

Apple Watch Series 3 – «дуже спортивний» годинник. З ним зручно відстежувати всю фізичну активність і кількість витрачених калорій. Для зручності в гаджеті встановлено додаток «Тренування». У цьому режимі можна відзначати інтервальні тренування, фіксувати кількість кіл під час плавання в басейні. Так – новий смарт-годинник Apple Watch повністю захищений від потрапляння вологи, що дає можливість разом із ним плавати й пірнати в басейнах, озерах або морях.

Для любителів бігу є окремий режим. Після фізичного навантаження користувач зможе переглянути загальний зведений звіт.

100% захист від води

100% захист від води

Рівень фізичної активності відображається у вигляді трьох кольорових кілець: «Розминка», «Рухливість» і «Вправи». У міру виконання вправ кільця «заповнюються» – у результаті має вийти кольорове замкнуте коло. Завдяки такому візуальному оформленню зручно стежити за своєю активністю.

«Розумний» трекер активності

«Розумний» трекер активності

Apple Watch третьої серії має вбудований GPS-модуль, який фіксує маршрут руху користувача, швидкість і пройдену відстань. Протягом усього дня Apple Watch буде «давати» підказки, коли прийде час відпочити або навпаки – зайнятися спортом. Спеціальна програма фіксує рівень води в тілі й «нагадує» поповнити особистий водний баланс.

Смарт-годинник від Apple не тільки спортивний – він «вміє» набагато більше, ніж стежити за здоров’ям. З допомогою нового гаджета зручно слухати улюблені плейлисти в Apple Music. Особиста музична добірка автоматично відобразиться в додатку годинника «Музика», що дуже зручно. Улюблені треки будуть завжди поруч: на пробіжці, у залі або під час прогулянки. Це мотивує досягати кращих результатів.

Додаток «Музика»

Додаток «Музика»

Годинник Apple Watch Series 3 стане відмінним щоденним помічником. Вбудована функція дає можливість відправляти миттєві повідомлення і здійснювати виклики.

Якщо абонент не зміг додзвонитися, у смарт-годиннику є можливість прослухати голосове повідомлення на автовідповідачі. Для екстрених випадків у гаджеті передбачена функція SOS, яка допоможе швидко викликати допомогу. Вбудований голосовий помічник Siri швидко знайде відповідь на питання, які виникають, підкаже дорогу тощо.

Новий смарт-годинник Apple Watch Series 3 – корисний і стильний аксесуар. З ним можна завжди бути в курсі особистого стану здоров’я, важливих подій у світі, годинник допоможе спілкуватися з друзями й ділитися досягненнями. Apple Watch мотивує досягати більшого й пишатися результатом.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів