Чохол-акумулятор для новинки від Samsung

Як тільки ми вирішуємо придбати смартфон, відразу ж виникає інша думка: потрібно купити чохол для гаджета. Практично всі намагаються захистити свій телефон від пошкоджень, падінь, потертостей тощо. Для цього й існують чохли. Але набагато більш привабливо виглядає чохол, який «виконує» додаткові функції, наприклад, якщо він може заряджати девайс.

Саме такий чохол розробила компанія ZeroLemon. Цей бренд займається виробництвом акумуляторів для смартфонів і чохлів до них. Цього разу виробник звернув увагу на новинку Samsung Galaxy Note 8 і випустив корисний для неї аксесуар – чохол із вбудованим акумулятором. Чохол виконаний із міцних матеріалів, завдяки яким смартфон не постраждає навіть під час падіння. Ємність вбудованого акумулятора становить 5500 мАг, що дозволить власникові смартфона отримати додатково 48 годин для розмови, 74 години для прослуховування музики або 16 годин для перегляду відео.

ZeroLemon SlimPower

Чохол ZeroLemon SlimPower виконаний у тонкому дизайні – задня панель практично не впливає на товщину корпуса Galaxy Note 8. Новий смартфон у новому унікальному чохлі виглядає дуже стильно. Вартість аксесуара дорівнює 40 доларам США. Новинку вже зовсім скоро можна буде придбати, але точна дата надходження на ринок ще не відома.

Тим часом, поки ми всі очікуємо новий чохол, пропонуємо не втрачати часу просто так, і ознайомитися з асортиментом актуальних смартфонів у нас https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/mobilnye_telefony_smartfon.htmlна сайті.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів