Чим Apple зможе здивувати своїх користувачів?

Компанія Apple не змушує своїх шанувальників нудьгувати: то гаджети нові представить, то систему оновить. Учора, 28 серпня, виробник випустив низку тестових версій усіх своїх операційних систем. Оновлення торкнулися IOS – випущена версія під номером 11 beta 8 для iPhone, iPad і iPod. Зміни в системі, як зазвичай, незначні – усі подробиці ми напевно дізнаємося з вересневої презентації Apple. IOS 11 буде сумісна з iPhone: 5s, SE, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus; з iPad: mini 2, 3, 4 версій, Air/Air 2, Pro (всі покоління); iPod touch 6G.

Окрему увагу виробник приділив MacOS High Sierra, яка отримала свіжу збірку під номером 17A358a. Основні зміни відобразилися на файловій системі APFS під кодуванням H.265, а також на графіку Metal 2. Попередня презентація нової системи вже відбулася на заході WWDC 2017, у вересні очікується фінальний варіант MacOS High Sierra.

За попередніми даними інсайдерів, презентація Apple відбудеться 12 вересня цього року, тобто – уже рівно через два тижні. Захід відбуватиметься в новому конференц-холі імені Стіва Джобса. У мережі ходять чутки про те, що провідна компанія анонсує кілька версій смартфонів Apple, представить довгоочікуваний iPhone 8, нову версію Apple Watch Series 3 і Apple TV з 4К. Що чекає нас насправді і якими будуть новинки від виробника – дізнаємося зовсім скоро.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів