Читаємо правильно – поради для любителів книг

Любов до читання – той фактор, який робить нас краще, дозволяє розвиватися і збагачує внутрішній світ. У кожного читача є улюблені літературні твори, які він може перечитувати незліченну кількість разів. Але найчастіше більшість паперових книг припадають пилом на полицях, оскільки об’ємні габарити не дозволяють носити їх із собою в сумці. Електронна книга – найкращий помічник у цьому питанні. Качайте улюблену літературу й читайте регулярно без проблем!

У цій статті ми пропонуємо вашій увазі кілька корисних лайфхаків, які мотивують до читання та роблять цей процес якісним.

Стопка розгорнутих книг

Лайфхак № 1 – зосереджуйтесь на читанні

У процесі читання не дозволяйте собі відволікатися на будь-які інші речі. Так ви зможете вдумливо прочитати текст і усвідомити його зміст. У цьому плані електронна книга – відмінний помічник, адже вона призначена тільки для читання і не дозволить вам відволіктися на перевірку пошти або соціальні мережі, як це можна зробити у планшеті.

Лайфхак № 2 – складіть для себе список книг, які ви хочете прочитати

Причому, краще складати «топ-5» книг і не більше, оскільки ця кількість є оптимальною для мотивації. Список конкретних творів завжди буде у вас перед очима, і ви зможете поступово й регулярно просуватися ним. Це дуже мотивує.

Стопка книг для читання

Лайфхак № 3 – «міксуйте» жанри

У кожного є свої переваги щодо стилів і жанрів. Деякі захоплюються читанням фантастики, хтось – детективами, а є люди, яким цікаві тільки романи. Але іноді така одноманітність може погасити інтерес до читання. Щоб цього не сталося, «перемішуйте» літературу. Різні жанри забезпечать новий інтерес до книг.

Лайфхак № 4 – діліться враженнями про прочитане

Приєднуйтеся до книжкового клубу або створіть його самі – разом із такими ж любителями почитати ви зможете обговорювати цікавий матеріал, ділитися порадами про улюблених авторів і твори. Отже, прочитаний матеріал буде краще засвоюватися, а ви познайомитеся з новими людьми та дізнаєтеся про цікаву літературу.

Лайфхак № 5 – правило «30 сторінок у день»

Це означає, що ви повинні встановити для себе планку: кожен день читати не менше 30 сторінок. Ритм читання у всіх різний, і щоб процес відбувався регулярно, без зупинок, слід дотримуватися обраного плану. 30 сторінок – оптимальний ритм читання для всіх. У такий спосіб ви зможете прочитати близько 60 книг на рік. А це дуже багато!

Бажаємо успіхів у ваших починаннях!

Ознайомитися з асортиментом:

Електронні книги

Чохли та захисні плівки для планшетів

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів