Doogee MIX 2 – новий «безрамковий» смартфон

Виробник Xiaomi міцно утвердився на ринку смартфонів, його гаджети займають перші позиції за популярністю у покупців. Слідом за ним і інші бренди стали пропонувати споживачеві свої новинки, вдосконалені в тенденціях останніх технологій. Сьогодні ми хочемо представити вам новий смартфон від Doogee. Цей виробник впевнено «просувається» на ринку техніки й поступово стає популярним.

Doogee MIX 2 – новий смартфон із великим набором характеристик. Його називають «безрамковим» – екран розміром на 5.99 дюймів покритий щільним склом із закругленими краями. Це створює ефект «безрамковості» і виглядає дійсно круто. Роздільна здатність екрана Full-HD з плюсом – 1080 × 2160 пікселів, співвідношення сторін – 18: 9.

Фішкою Doogee MIX 2 стала функція розпізнавання облич – цим виробник нібито показав, що його продукт не гірше нового iPhone X. Тепер і цей смартфон можна розблокувати одним лише поглядом. Основна камера – здвоєна, у ній суміщені модулі на 16 і 13 мегапікселів. Фронтальна також не «відстає» – її обидва модуля рівні 8 мегапікселів.

Doogee MIX 2

Новинка Doogee MIX 2 вражає й іншими своїми характеристиками: операційна система Android 7.1 Нуга, процесор із 8 ядрами, потужний акумулятор ємністю в 4060 мАг, 128 ГБ вбудованої пам’яті з можливістю розширення.

Поки що виробник не розкриває інтригу щодо дати анонса й надходження в продаж новинки. Вартість також невідома. Такий смартфон, швидше за все, швидко набере популярність серед покупців. Ну, а наскільки він буде хороший у користуванні – дізнаємося через деякий час 😊

Поки пропонуємо ознайомитися з актуальним асортиментом популярних смартфонів у нас на сайті.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів