Головні «фішки» IPhone X

Показати зміст статті

  1. Новий дизайн
  2. Потужний процесор
  3. Face ID
  4. «Живі» Animoji
  5. Покращена зйомка
  6. Водонепроникність
  7. Бездротова та швидка зарядка

Буквально на днях компанія Apple представила головну новинку року – iPhone X. Про те, який цей смартфон приголомшливий, було чимало розмов у мережі. Хтось може з цим не погодитися, але «на смак і колір», як то кажуть … 😊

Так що ж у ньому особливого й наскільки цей гаджет крутий? Давайте розберемося детально.

Новий дизайн

Щоби показати споживачеві дійсно щось нове, виробник зробив екран нового iPhone великим (діагональ 5.8 дюйма) і «безрамковим». Саме це рішення змушує подивитися на смартфон абсолютно по-новому. Краї екрана закруглені, вони плавно «перетікають» у бічні грані смартфона. Це створює гарний і стильний зовнішній вигляд девайса, який приємно тримати в руці.

Дизайн iPhone X

Дизайн iPhone X

Потужний процесор

В iPhone Х використаний найпотужніший процесор від Apple – A11 Bionic. Він значно прискорений і може здійснювати до 600 мільярдів операцій за секунду.

Процесор A11 Bionic

Процесор A11 Bionic

Face ID

Клавішу «Home» прибрали з екрана – тепер розблокувати iPhone Х можна за допомогою функції розпізнавання облич Face ID. Причому, як стверджують розробники Apple, зламати гаджет тепер просто неможливо. Щоби розблокувати смартфон, досить просто подивитися на його екран (досить близько піднести його до обличчя), після чого вбудовані датчики «впізнають» свого власника. Що цікаво і зручно, розблокувати смартфон таким чином можна навіть у повністю темному приміщенні.

Функція Face ID

«Живі» Animoji

У своєму новому iPhone Х виробник втілив унікальну функцію живих емоцій – це Animoji. Їхня суть полягає в повторенні ваших рухів і міміки обличчя. Фронтальна камера TrueDepth аналізує всі лицьові м’язи (більше 50) і на основі цього створює ваш персональний і унікальний Animoji. У смартфоні пропонується 12 персонажів для Animoji, які будуть посміхатися, хмуритися, задумливо кивати і здійснювати інші дії слідом за вами.

Animodji

Animodji

Покращена зйомка

В iPhone Х поліпшені обидві камери. Основна має 12 мегапікселів і більш швидку зйомку. Фронтальна дозволяє робити миттєві селфі вже з готовим розмитим фоном. За допомогою функції «портрет» можна отримати неймовірно якісні і професійні знімки.

Якість знімка на iPhone Х

Якість знімка на iPhone Х

Функція оптичної стабілізації зображення реалізована в обох камерах, є ширококутний і телеоб’єктив. Навіть в умовах низької освітленості знімки будуть дуже гарні – у цьому допоможе дивовижний ефект, який імітує студійне освітлення.

Селфі-знімок фронтальною камерою TrueDepth

Селфі-знімок фронтальною камерою TrueDepth

Водонепроникність

Для нової версії iPhone Apple зробили міцний захист від води й пилу, за стандартом IP67.

Захист смартфона

Захист смартфона

Бездротова та швидка зарядка

Щоби зарядити iPhone Х, більше не будуть потрібні кабелі – у новинці реалізована функція бездротової зарядки від фірмової док-станції. Крім цього, функція швидкої зарядки дозволить зарядити смартфон до 50% за 30 хвилин. Усе дуже зручно.

Бездротова зарядка за допомогою док-станції

Бездротова зарядка за допомогою док-станції

Загалом, iPhone Х дійсно досконалий. Залишається тільки купити його 😊

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів