iPad 2018 – оновлена новинка від Apple

Учора, 27 березня, компанія Apple провела чергову презентацію своїх нових розробок. Подія відбувалася в місті Чикаго, її відкривали глава компанії Тім Кук і Кетлін Річардсон – співробітник Apple. У першу чергу Кук розповів про додаток Swift Playgrounds, який навчає кодуванню. Після на презентації виступив віце-президент компанії Грег Джосвіак. Він зробив акцент на спеціальних додатках Apple для творчості, серед них: Garage Band, iMove, Clips та інші. Промовці плавно підвели тему до свого нового продукту – Apple iPad 9.7 2018 року.

«Давайте уявимо, що комп’ютер винайшли сьогодні. Який він? Дуже потужний, щоб справлятися з будь-якими завданнями. Неймовірно портативний, щоб носити його із собою всюди. А ще він настільки зручний, що ним можна керувати, просто торкаючись до екрану. Або за допомогою клавіатури. І навіть олівцем. Іншими словами, це не зовсім комп’ютер. Це новий iPad.»

Apple

Планшет працює за допомогою процесора A10 Fusion, підтримує Apple Pay і має модуль NFC. Продуктивність основного процесора в новинці збільшилася на 40%, графічне ядро ​​виросло за продуктивністю на 50%.

Зовнішній вигляд гаджета не змінився – так само присутня кнопка Home, є фронтальна камера на 1.2 мегапікселя. Основна камера отримала 8 мегапікселів. iPad 2018 підтримує технологію доповненої реальності AR і перо Apple Pencil. Ще одним нововведенням у планшеті є оновлений офісний пакет додатків Pages, Keynote і Numbers: тепер користувачам буде доступне створення схем і зображень, можливість малювати від руки за допомогою пера.

Провідні презентації Apple акцентували увагу на тому, що iPad 2018 є незамінним гаджетом для навчання. Для цього в планшеті є програма для запису звукових звітів, додаток Schoolwork, а також нові інструменти для педагогів і безліч інших корисних програм.

Виробник розділив вартість нового планшета для дорослих і учнів: для дорослих покупців iPad 2018 ціна дорівнює $ 329, школярі та студенти зможуть придбати новинку за $ 299. У США гаджет уже доступний для передзамовлення.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів