Можливості камер у Google Pixel 2 І 2 XL

Після того, як Google провела презентацію своїх нових девайсів, у мережі регулярно стала з’являтися інформація про більш докладні деталі новинок. Так, наприклад, сама корпорація опублікувала фотографії, зроблені за допомогою флагмана Google Pixel 2. Якість знімків дійсно відмінна – у них поєднується природна передача кольору та насиченість фарб, фотографії – чіткі й детальні. Ви можете переконатися в цьому самі:

Як зазначили фахівці компанії Google, жоден знімок не піддавався будь-якій обробці. Зроблені вони професійними фотографами за допомогою новинок Pixel 2 і Pixel 2 XL. Фотографи змогли особисто оцінити можливості камер смартфонів. Завдяки вбудованій технології обробки фотографії Pixel Visual Core, зйомка в будь-яких умовах перетворюється на задоволення, при цьому якість знімків і відео – ідеальне.

Камери смартфонів

Цікаво, що фахівці в області тестування камер (сервіс DxOMark) визнали камери Google Pixel 2 і Pixel 2 XL кращими серед усіх смартфонів. Висновки робіть самі 😉

Відео, зняте на Google Pixel 2 і Pixel 2 XL

Нагадаємо: основна камера дорівнює 12.2 Мп, фронтальна – 8 Мп, апертура: f1/8 і f2/4 відповідно, є оптична стабілізація зображення.

Ще трохи знімків, зроблених за допомогою Google Pixel 2 і Pixel 2 XL:

Джерело: Google

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів