Можливості мобільного телефону, про які ви не знали

Незважаючи на популярність смартфонів із сенсорним екраном, багато користувачів надають перевагу мобільним телефонам з кнопками. За багатьма параметрами такі пристрої набагато міцніші та надійніші, ніж сенсорні моделі.
Ми пропонуємо вам ознайомитися з деякими можливостями вашого телефона, про які, можливо, ви ще не знали.

Блокування за допомогою IMEI

Ніхто з нас не застрахований від крадіжки мобільного телефона. Звичайно, бажаємо кожному, щоб такого не сталося. Але якщо, все-таки, ви залишилися без гаджета, вам необхідно відразу заблокувати його.

Як це зробити? В кожному мобільному телефоні є унікальний номер (код) з 15 цифр, іменований IMEI. Щоб дізнатися його, наберіть *#06#. Запам’ятайте цю послідовність і в разі пропажі телефона повідомте вашому мобільному оператору цей код. Телефон зможуть заблокувати за допомогою внесення коду IMEI в чорний список, і оператор перестане обслуговувати ваш апарат.

Блокування за допомогою IMEI

Відкриваємо машину за допомогою мобільного

Ця порада допоможе водіям: якщо ви випадково забули ключі в запалюванні та вже замкнули машину – не впадайте у відчай. Якщо у вашому домі є запасні ключі і там хто-небудь є, зателефонуйте йому, при цьому тримайте свій телефон на відстані не менше ніж 30 см від дверей автомобіля. Людина, яка знаходиться вдома повинна в цей момент натиснути кнопку розблокування на запасних ключах (при цьому, піднести їх до свого мобільного) – і телефон стане «провідником».

Як це працює? І ключі, і пульт керування сигналізацією автомобіля випромінюють радіосигнал з унікальним цифровим кодом. Код передається на блок керування сигналізацією, яка встановлена ​​в автомобілі. Після процедури, описаної вище, машина обов’язково відкриється. Цей спосіб дозволить заощадити час – везти інші ключі не буде потрібно.

Відкриваємо машину за допомогою мобільного

Як перевірити пульт дистанційного керування

Щоб перевірити будь-який пульт дистанційного керування на працездатність, можна також використовувати мобільний телефон. Для цього включіть на своєму телефоні камеру в режимі «фото» і піднесіть до неї передню частину пульта, натиснувши на ньому будь-яку кнопку. Якщо пульт робочий, ви побачите на екрані мобільного, що світлодіод блимає або світиться.

Сподіваємося, що даний перелік порад розширить ваші можливості у використанні мобільного телефона та допоможе в неординарній ситуації.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів