MyKronoz ZeTime – стильний смарт-помічник

У наш час сучасного прогресу вже нікого не здивуєш «розумними» гаджетами. Вони всюди й серед нас: смарт-транспорт, смарт-годинник і прилади для «розумного» дому, смарт-телевізори й навіть роботи, – виробники пропонують нам величезну кількість «просунутих» девайсів. Але деякі сучасні розробники пішли далі і представили світу абсолютно новий винахід: гібридний смарт-годинник. Чим же він відрізняється від уже відомих нам «розумних» годинників? Саме про це ми й розповімо в цій статті.

MyKronoz ZeTime – перша у світі модель гібридного смарт-годинника. Спочатку проект із розробки цієї моделі був запущений рік тому на відомій платформі Kickstarter, і незабаром задумка увінчалася успіхом – було зібрано понад п’ять мільйонів доларів США! Це говорить про те, що проект отримав визнання у великої частини інтернет-населення. «Гібридність» смарт-годинника MyKronoz ZeTime полягає в тому, що в нього є як сенсорний екран, так і аналогові стрілки.

MyKronoz ZeTime

Власне, новинка виглядає, як звичайний годинник, тільки в ньому поєднується повноколірний сенсорний TFT-екран розміром в 1.22 дюйма, а також кварцовий механізм зі стрілками. У нижній частині корпусу розташований датчик серцевого ритму. Усе це укладено в корпус із нержавіючої сталі й покрито міцним сапфіровим склом. Такий преміальний дизайн виглядає приголомшливо.

Будова MyKronoz ZeTime

Як і інші «розумні» годинники, модель MyKronoz ZeTime «вміє» рахувати кроки, кількість калорій, зчитувати рівень активності користувача, його ритм серцебиття і фази сну. Крім цього, з допомогою новинки можна включити секундомір, будильник і таймер; дізнатися погоду на вулиці, відповісти на дзвінок, повідомлення в смартфоні або прочитати новини в соціальних мережах. І головна функція – годинник вказує час із допомогою стрілок. Функціональні можливості ZeTime дають можливість також управляти музичним плеєром або здійснювати фото-відеозйомку на смартфоні. Набір функцій – дуже широкий.

Дизайн смарт-годинника MyKronoz ZeTime

Кольоровий сенсорний екран легко керується одним дотиком, крім цього на корпусі передбачені три окремі кнопки, серед яких – стандартне «заводне» коліщатко. Верхньою кнопкою можна розблокувати дисплей, повернутися на меню головного екрана й вимкнути дисплей повторним натисканням. З допомогою середнього коліщатка зручно управляти пунктами меню й переходити з програми в програму. Нижню кнопку можна використовувати як команду «назад», тобто – скасувати дію й повернутися в попередній пункт. Якщо довго утримувати нижню кнопку – годинник вимкнеться.

Синхронізувати смарт-годинник MyKronoz ZeTime зі смартфоном можливо завдяки модулю Bluetooth версії 4.2, для цього підійдуть гаджети з операційною системою Android (версія 5.0) або IOS (версія 8+). Усе, як у звичайних смарт-годинниках: необхідно завантажити додаток (безкоштовно), сумісний з ОС гаджета, встановити його й синхронізувати обидва пристрої.

Що стосується автономності роботи й зарядки… Вбудована літій-іонна батарея на 200 мАг забезпечує до 30 днів роботи годинника у звичайному аналоговому режимі, і до 3 днів роботи в активному режимі смарт-годинника. У комплекті поставляється магнітний зарядний пристрій і USB-кабель. Годинник ZeTime може працювати у двох окремих режимах: з включеними функціями – як смарт-модель, з відключенням усіх функціональних можливостей – як класичний наручний годинник із циферблатом, що дуже зручно.

Ми описали лише основні можливості смарт-годинника MyKronoz ZeTime. Насправді, у моделі є безліч додаткових функцій, таких як, наприклад, водонепроникність до 5 АТМ, «антизлодій», загублене попередження та інші. Новинка дійсно заслуговує уваги.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів