Найкорисніші додатки для Андроїд: 33 програми на всі випадки життя

Показати зміст статті

 1. MyLifeOrganized
 2. Todoist
 3. Sleepnotes
 4. Button Mapper
 5. Day by Day
 6. Shazam
 7. Clean Master
 8. Whatsapp, Telegram, Viber
 9. Today Weather
 10. Driver Notes
 11. Nebula Manager
 12. SoundR
 13. RUNTASTIC
 14. Google Fit
 15. STEPLOCK
 16. Focus Lock
 17. MAPS.ME
 18. DUOLINGO
 19. Alreader
 20. Bookmate
 21. WPS Office
 22. Expensify
 23. Instagram
 24. Camera MX
 25. Gradient
 26. Automatic Call Recorder
 27. Антивірус Dr.Web Light
 28. 1Password
 29. Pocket
 30. Віджети новин
 31. Applock
 32. Kids Place
 33. Uber

Додатки для смартфона допомагають повністю розкрити потенціал гаджета і значно полегшити життя користувача. Сучасні програми можуть підказати кращий маршрут до пункту призначення, допомогти обробити фотографії та поділитися ними з друзями, а також контролювати вагу і досягати спортивних цілей. Список можна продовжувати до нескінченності. Про найкорисніші додатки для Android-пристроїв читайте далі в статті.

MyLifeOrganized

Сьогодні кожен власник смартфона може дозволити собі особистого секретаря. Щоб не забути ні про одну важливу справу і виконати всі завдання вчасно, завантажте додаток MyLifeOrganized. Користувачам доступна гнучка система управління завданнями – від простого списку справ з нагадуваннями до комплексної схеми тайм-менеджменту з особистими проектами. Завдання можна розподіляти по папках, розбивати великі цілі на маленькі кроки, позначати важливі завдання зірочками і планувати терміни виконання кожного пункту плану. Ба більше, користувач може налаштувати повідомлення для певної локації. Наприклад, коли ви зайдете в магазин, гаджет нагадає вам купити потрібний продукт.

Todoist

Ще один додаток для того, щоб розвантажити свою пам’ять від списку завдань і витрачати всі ресурси на дії. Програма Todoist допоможе створити списки справ і встановити термін їх виконання. Кожну справу слід віднести до проекту (будинок, робота, особисте, тощо), також необхідно визначити, наскільки пріоритетним є завдання. Цей простий набір функцій не дозволить вам забути про жодну дрібницю, а також допоможе визначитися, до якої справи краще приступати в першу чергу, а що може почекати. Якщо Todoist використовують ваші близькі та родичі, ви зможете доручати їм окремі завдання з власного списку.

Sleepnotes

Набридли звичайні будильники? Встановіть на свій телефон розумне застосування Sleepnotes, яке дозволить зробити замітки про сни і проаналізувати якість нічного відпочинку. Sleepnotes вміє відображати емоційне забарвлення сновидінь у вигляді кольорових діаграм, а також стежити за фазами місяця. Користувачі можуть користуватися відразу двома будильниками. Перший за замовчуванням, налаштований на час світанку, а другий можна налаштовувати самостійно.

Button Mapper

Ця програма дозволяє перепризначувати функції кнопок на вашому смартфоні. Хочете приймати дзвінки, натискаючи нестандартну клавішу або активувати камеру затисненням кнопки гучності? Без проблем. Вам потрібно просто завантажити безкоштовний додаток з Google Play, зайти в програму і налаштувати опції за своїм бажанням. Наприклад, можна натиснути кнопку «гучність вгору» і в меню налаштувань вибрати, які дії виконуватиме техніка при одноразовому, подвійному натисканні або утриманні клавіші. Серед доступних операцій – перемикач ліхтарика, виключення екрана, скріншот, відкриття певної програми, тощо.

Day by Day

У необхідності корисних звичок ніхто не сумнівається, ось тільки розвинути їх і впровадити в своє життя не так-то й просто. Допоможе досягти мети один з найкорисніших додатків для Андроїд під назвою Day by Day. У програмі поєднуються візуальний і ігровий підхід.

Користувач додає дію, вибравши термін виконання та іконку, яка характеризує завдання. З кожним днем навпроти виконаних завдань з’являються позначки, які утворюють ланцюжок. Ланцюжок перерветься, тільки якщо людина не виконає поставлену мету в строк. Додаток налаштовує користувача на успіх психологічно і мотивує на досягнення мети, адже переривати ланцюжок пробілами зовсім не хочеться. Програма оснащена зручною опцією нагадувань, щоб користувач не забув про заплановані завдання.

Shazam

Додаток з магічним назвою Шазам як за помахом чарівної палички визначає, яка пісня грає зараз на радіо, по телевізору або просто з колонки в супермаркеті. Тепер зовсім необов’язково докучати улюбленому блогеру питаннями про те, яка музика використана в ролику. Можна просто включити Shazam, піднести телефон ближче до джерела звуку, і через кілька секунд дізнатися ім’я виконавця та назву трека.

Clean Master

Якою б не була пам’ять гаджета і вбудованою SD-карти, місця на телефоні завжди не вистачає. Тому в топі корисних додатків на Андроїд міцно влаштувалася програма Clean Master. Додаток швидко очищає телефон від сміття, охолоджує процесор і прискорює роботу пристрою. З таким «помічником» під рукою ви завжди зможете знайти місце для нових фото та відео, позбувшись від непотрібних даних.

Whatsapp, Telegram, Viber

Месенджери для спілкування – одні з найбільш потрібних додатків для Андроїд-пристроїв. Тепер зовсім не обов’язково платити за дзвінки та повідомлення! Досить завантажити додаток, зареєструватися в системі і спілкуватися, скільки душа забажає, навіть якщо абонент знаходиться в іншій країні. Програми Whatsapp, Telegram, Viber і інші месенджери дозволяють обмінюватися фото і відео-файлами, а також здійснювати відеодзвінки. Крім того, у кожного користувача цих додатків є можливість створити свою групу, канал, або секретний чат, а також користуватися особистим сховищем для повідомлень, фото і відео, доступ до яких буде відкритий для будь-яких пристроїв користувача.

Today Weather

Набридло кожен раз шукати прогноз погоди і виконувати пошук по різних містах? Тоді вас зацікавить корисна програма на Андроїд під назвою «Today Weather». У додатку можна вибрати відразу кілька локацій, і пристрій повідомить вам всі необхідні метеорологічні дані – від температури повітря до швидкості вітру. Також користувач може налаштувати програму так, щоб вона сповіщала його про досягнення певного рівня температури звуковим сигналом. У «Today Weather» є прогноз не тільки на найближчі дні, але і режим «Зараз» для перегляду потрібної інформації про погоду на поточний момент.

Driver Notes

Шукаєте корисні програми для магнітоли на Андроїд? Розширити функціонал девайса можна за рахунок застосування Driver Notes. Програма може контролювати витрату палива, розраховувати, скільки коштує кілометр пробігу, нагадувати про необхідність технічного обслуговування автомобіля, наприклад, про заміну масла або масляного фільтра. Крім того, водії можуть спілкуватися з іншими автомобілістами, зареєстрованими в додатку, і отримувати від них цінні поради.

Nebula Manager

Якщо ви хочете встановити корисні додатки для Андроїд ТВ, спробуйте Nebula Manager. Ця програма допоможе створити свої канали з онлайн-кінозалів, програм телебачення, тощо. Також можна перемістити канал з обраним контентом в початок списку, щоб до нього був швидкий доступ. У користувачів є можливість створити незвичайний ярлик Nebula Manager на домашньому екрані Android-TV.

SoundR

Музика може значно поліпшити самопочуття і навіть надихнути, якщо підібрати треки під настрій. Додаток «SoundR» допоможе скласти плейлист, який ідеально відображає ваш внутрішній стан. Для цього потрібно просто клікнути на коло з назвою певного стилю, а потім вибрати настрій музичної композиції. Сервіс підбере список відповідних пісень за кілька секунд. Улюблені треки можна зберігати у розділі «Обране». Єдиний нюанс – додаток доступний тільки англійською і французькою мовами.

RUNTASTIC

Від духовної рівноваги до фізичної. Тим, хто вважає за краще контролювати результати власних тренувань, рекомендується спробувати корисний додаток для Андроїд «Runstatic». За допомогою програми можна вести журнал занять, ставити цілі, налаштовувати різноманітні сповіщення і навіть контролювати знос спортивного взуття. Користувачі програми також отримують доступ до спільного чату бігунів, в якому можна просити поради, ділитися успіхами і заводити нових друзів за інтересами.

Google Fit

Одна з найбільш корисних програм на Андроїд для контролю власного стану здоров’я – Google Fit. Озброївшись цим додатком, можна визначити, які фізичні навантаження вам потрібні і скільки часу необхідно приділяти спорту. Програма допоможе відстежити результати тренування на телефоні або смарт-годинниках, досягати поставлених цілей за кількістю кроків і кардіотренувань, зберігати інформацію про вашу активність та перевіряти дані в будь-який час.

STEPLOCK

Навіть люди, далекі від спорту, знають, що для нормального функціонування організму людини потрібно робити в середньому 10 000 кроків на день. Зазвичай на шляху до досягнення цієї мети стоїть залежність людини від нескінченного перегляду стрічки соцмереж. Для тих, хто хоче змінити ситуацію, є програма Steplock. З її допомогою можна заблокувати окремі додатки гаджета, які віднімають у користувача занадто багато часу. А розблокувати їх зможе тільки виконання мети по заданій кількості кроків.

Focus Lock

Ще один додаток для підвищення продуктивності шляхом блокування. Програма Focus Lock – справжній порятунок для всіх прокрастинаторів, яким важко сфокусуватися на роботі. У додатку можна задати проміжки часу для роботи і відпочинку. У робочий час все «відволікаючі» додатка будуть заблоковані. Смартфон подасть звуковий сигнал про розблокування «шкідливих» програм строго в термін, встановлений користувачем заздалегідь.

MAPS.ME

Багато подорожуєте або просто хочете краще орієнтуватися на місцевості? Можливо, самим корисним додатком Андроїд для вас стане Maps.Me. Серед головних переваг програми:

 • можливість використання програми в режимі офлайн;
 • розділ обраних відвідувань, в якому зберігаються місця, що цікавлять користувача;
 • POI-пошук з можливістю пошуку не тільки розташування об’єкта, а й інформації про нього;
 • опція складання маршрутів;
 • доступ до всіх функцій з головного екрану.

Користувачі також можуть поділитися своїм місцем розташування в будь-який соцмережі за допомогою спеціальної кнопки або ввівши координати локації.

DUOLINGO

Якщо у вас немає часу на вивчення іноземної мови за підручником, скористайтеся Duolingo. Це корисний додаток для навчання на Андроїд, який буде давати вам нові знання у формі гри. Ніякого зубріння нових слів і важкого вивчення граматики. Все, що потрібно від користувача, – відповідати на короткі питання і виконувати нескладні завдання. Програма підходить як для новачків, так і для тих, хто вже досяг у вивченні мови певного рівня.

Alreader

Любите читати і хочете на час перетворити ваш смартфон в електронну книгу? Швидше за все, вам сподобається додаток Alreader. Програма розпізнає формати fb2, fbz, txt, epub (без DRM), html, doc, docx, odt, rtf, mobi, prc (PalmDoc), tcr, а також підтримує ZIP і GZ архіви. Користувач може обирати мову інтерфейсу, робити закладки і відправляти виділений текст в інші програми, налаштовувати колір профілю і стиль відображення тексту. Ще додаток збирає статистику, аналізуючи книги, прочитані користувачами. На основі цих даних Alreader створює власний рейтинг 100 творів, рекомендованих до читання.

Bookmate

Один з найпопулярніших додатків для Андроїд серед книголюбів. Для завантаження книги в додаток досить перекинути документ з комп’ютера на телефон або ще простіше – показати програмі посилання на книгу в інтернеті. Програма дозволяє не тільки насолодитися читанням книги, а й отримати можливість спілкуватися з іншими бібліофілами. У додатку можна додавати друзів, стежити за тим, які твори вони читають, і зберігати вподобані книги собі. Для власників платної підписки доступна бібліотека Bookmate.

WPS Office

Ще зовсім недавно перегляд і редагування документів і презентацій на смартфоні здавалися чимось з області фантастики. Сьогодні Word, Excel і інші офісні програми можна отримати в одному наборі, якщо встановити додаток WPS Office. Ця програма стане корисним додатком для школи на Андроїд, оскільки допоможе швидко відредагувати реферат або підкоригувати презентацію. Також WPS Office стане в нагоді всім, хто працює з текстами і хоче швидко переглядати і правити документи, а не зберігати інтригу до тих пір, поки вдасться дістатися до ПК. Додаток безкоштовний, працює швидко і без помилок.

Expensify

Щоб поліпшити добробут, дуже важливо контролювати свої витрати. З цим допоможе корисний додаток Android «Expensify». Запорука успіху – фіксувати витрати відразу після покупки, походу в кафе, кіно, тощо. Необов’язково вводити дані вручну, можна просто відсканувати чек за допомогою камери. В кінці місяця можна проаналізувати дані і зробити висновки. Жодна цифра не загубиться, вся інформація надійно збережеться в смартфоні.

Instagram

Мало хто не чув про цей додаток, але багато користувачів все ще ігнорують Instagram. Цей дуже корисний додаток для Андроїд підходить не тільки для тих, хто любить ділитися фотографіями з друзями та вести свій блог. За роки свого існування Instagram перетворився на велику торгову площадку, на якій можна знайти безліч корисних товарів і послуг. Можливість поспілкуватися з продавцями, ознайомитися з відгуками в коментарях і скласти думку про бренд перед тим, як замовити продукт – це суттєва перевага, якою варто скористатися. До того ж, в Instagram можна підписатися на улюблених лідерів думок і завжди бути в курсі подій.

Camera MX

Полюбляєте робити незвичайні фото, а ефекти камери вашого смартфона залишають бажати кращого? Додаток Camera MX виправить ситуацію за рахунок набору цікавих рамок, фільтрів і незвичайних ефектів. В результаті користувач отримує оброблену фотографію відразу після того, як зробить знімок. Ще одна фішка Camera MX – можливість захоплення картинки не тільки в момент натискання на відповідну кнопку, а й за кілька секунд до і після цієї події.

Gradient

Напевно, ви бачили в мережі забавні колажі, на яких зображено, як би виглядала людина, якщо б вона була іншої раси. Ці картинки зроблені в незвичайному додатку для Андроїд – Gradient. Програма вміє аналізувати зовнішність по фото і визначати, риси якої нації властиві людині, на яку знаменитість схожий користувач, а також відшукати ваших двійників на картинах відомих художників.

Automatic Call Recorder

Іноді без запису телефонних дзвінків не обійтися. Якщо дана опція необхідна вам по роботі або в особистих цілях, а в операційній системі вашого пристрою такої функції немає, зверніть увагу на додаток Automatic Call Recorder. Після установки зайдіть в меню і налаштуйте програму, слідуючи за підказками. Додаток працює у фоновому режимі, записуючи і зберігаючи всі телефонні розмови. Після кожного дзвінка на дисплеї буде відображатися повідомлення про успішно виконаний запис.

Антивірус Dr.Web Light

Серфінг в інтернеті може спричинити неприємні наслідки, а саме зараження гаджета вірусами. Щоб уникнути подібних неприємностей, встановіть на смартфон антивірус. Один з кращих і простих додатків – Dr.Web Light. Програма швидко сканує всі файли в пристрої і виводить перелік заражених об’єктів на екран. Загрози можна видалити або перемістити в карантин. Постійний антивірусний захист забезпечує функція «SpIDer Guard». Активуйте її, щоб включити моніторинг і стабільний захист всієї системи.

1Password

Часто забуваєте паролі від пошти, соціальних мереж та інших веб-ресурсів? Кращим корисним додатком для Андроїд в цьому випадку може стати 1Password. У програмі зручно зберігати паролі, номери кредитних карт, паспортні дані та іншу важливу інформацію. За допомогою програми можна в один клік створити унікальний складний пароль для будь-якого сайту. Введення потрібного пароля на певному ресурсі також здійснюється натисканням однієї кнопки.

Pocket

Якщо ви натрапили на цікаву статтю, а часу дочитати матеріал прямо зараз немає, просто збережіть веб-сторінку в додатку Pocket. Доступ до тексту у вас буде на всіх пристроях, включаючи планшет, ноутбук або домашній ПК. Ви можете поцікавитися, навіщо потрібен додаток, якщо є закладки в браузері? Особливість в тому, що збережені в Pocket статті можна читати в режимі офлайн.

Віджети новин

Вмикати телевізор або шукати новини в пошуковій системі необов’язково, якщо на вашому гаджеті встановлений корисний віджет для Андроїд. Головні події, що відбулися в світі, погода, новини науки, економіки та мистецтва – все це буде відображатися на екрані вашого смартфона замість звичайних шпалер. Обирайте віджет порталу новин, якому довіряєте. Один з найпопулярніших додатків цього типу в Україні – віджет ТСН.

Applock

Смартфони давно перестали бути просто пристроями для спілкування, в них зберігається безліч конфіденційної інформації. Щоб захистити дані, встановіть пароль на певну папку або програму, використовуючи додаток Applock. За допомогою Applock можна захистити паролем меню налаштувань, заблокувати вільний доступ до галереї, контролювати доступ до інтернету і не тільки. Встановіть цю програму, щоб не хвилюватися, якщо ваш телефон виявиться в чужих руках.

Kids Place

Якщо ви періодично даєте дитині свій планшет і боїтеся, що малюк включить непотрібні програми, використовуйте додаток Kids Place. Ця програма батьківського контролю дозволяє захистити всі особисті дані і запобігти можливості випадкового дзвінка або завантаження файлів з інтернету. Батьки можуть вибрати певні програми, які будуть активними, і віддати планшет дитині без зайвого занепокоєння.

Uber

Власники смартфонів можуть викликати таксі в один клік, встановивши додаток таксі Uber. Програма входить в топ найкорисніших додатків для Андроїд, оскільки дає можливість швидко дістатися до потрібного місця і оплатити таксі будь-яким способом, включаючи електронні гаманці. Водій бачить ваше місце розташування, також, як і ви бачите рух автомобіля на карті, що виключає проблему пошуку потрібної машини. Наприкінці поїздки пасажири залишають відгуки про послуги, тому більшість водіїв намагаються бути ввічливими.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів