Нові деталі про операційну систему iOS 14 – ключові тези

Показати зміст статті

  1. iOS
  2. iPadOS
  3. Інші плюшки
  4. Дата релізу

Поки нова операційна система для iPhone знаходиться в режимі закритого тестування, інсайдери діляться інформацією про функціонал і ключові можливості інтерфейсу.

iOS

Зараз користувачі iPhone бачать свої додатки на головному екрані у вигляді ярликів на робочому столі або в рядку пошуку. У новій операційній системі з’явиться можливість перемикатися на екран з усіма додатками, бачити рекомендації Siri і групувати ярлики. Інтерфейс буде схожий на «Список» з watchOS.

Повідомляється, що в iOS 14 з’являться набори сторонніх заставок для робочого столу.

А в рідному мессенджері можна буде скасовувати відправку повідомлень і згадки користувача в чаті.

Заставки на робочий стіл

iPadOS

Очікується, що до iPad можна буде купити клавіатуру з тачпадом, а операційна система отримає підтримку курсору. Крім цього в iPadOS буде встановлено API PencilKit, який допоможе розпізнавати рукописний ввід і переводити його в друкований текст.

Інсайдери повідомляють, що наступна модель планшета від Apple буде оснащена потрійною камерою з датчиком Time-of-Flight. Цей датчик зможе правильно розраховувати відстань до різних предметів, що також покращить якість AR-проекцій.

Також стало відомо, що Apple розробляє AR-додаток, що буде відображати інформацію про товари при наведенні камери.

AR-додаток

Інші плюшки

Нові Apple Watch, крім трекінгу сну й тахіметра, зможуть вимірювати рівень насиченості крові киснем.

Також Apple збирається представити громадськості трекери AirTag, які призначені для відстежування місцеположення різних об’єктів.

AirTag и Tile Mate

Дата релізу

Реліз нової iOS 14 очікується восени 2020 року. Усі останні моделі iPhone ви можете знайти в асортименті на сайті Фокстрот.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів