Новий «сюрприз» від Xiaomi

Слідом за гучними новинками від Apple не менш відомі виробники стали випускати свіжі гаджети, які покликані стати яскравими конкурентами популярному iPhone. Не секрет, що китайський бренд Xiaomi вже давно є чудовою альтернативою «яблучному» девайсу. Він і цього разу вирішив «не відставати», представивши новий «безрамковий» смартфон під назвою Xiaomi Mi Mix 2s.

Перші зображення новинки вже з’явилися в китайській соціальній мережі Weibo. На фото можна побачити великий екран, який займає всю передню панель смартфона. На себе відразу звертає увагу виріз у верхній частині екрана, такий же, як у iPhone X.

Дизайн Xiaomi Mi Mix 2s

Дизайн Xiaomi Mi Mix 2s

Широкий екран із дуже тонкими бічними гранями створює ефект «безрамковості», що дуже популярно серед смартфонів останнім часом. Що стосується характеристик смартфона Xiaomi Mi Mix 2s – вони поки не відомі. Але в недалекому майбутньому напевно з’явиться докладніша інформація про новинку. Ймовірно, що цей смартфон буде дуже популярним серед покупців.

Джерело: Weibo

Поки ми всі чекаємо виходу новинки від Xiaomi, пропонуємо ознайомитися з актуальним асортиментом смартфонів у нас на сайті.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів