Новий Український Проект MAGBULB

Останнім часом в Україні стало популярним пропонувати і впроваджувати на технічному ринку свіжі ідеї. Приємно усвідомлювати, що наша нація слідує за світовим технічним прогресом і часто навіть обганяє його. Ось і цього разу українська команда розробників представила на платформі Kickstarter новий проект під назвою Magbulb. Що ж це таке? Новинка представляє собою цокольний адаптер нового типу для лампочки, у який вбудований магніт.

Магнітний адаптер

Магнітний адаптер

Суть розробки заключається в тому, що нову лампу не потрібно вкручувати, як ми це звикли робити. Потужні магніти автоматично «притягують» цоколь до патрона одним швидким рухом.

Цікаво те, що стартапери зібрали всю необхідну суму проекту на Kickstarter всього за дві години. Спочатку сума кампанії становила $3000, але всім очевидно настільки сподобалася ця ідея, що сьогодні на 9 годину ранку сума становила вже понад $8000. Це говорить про те, що українські розробники «не прогадали», запропонувавши такий проект.

Таке рішення значно спростить заміну ламп і скоротить час процесу. Автори проекту пообіцяли запустити продаж Magbulb у квітні 2018 року. До речі, виробництво нових адаптерів планується проводити в Києві. Вони сумісні з лампами й патронами типу E26/27.

Вартість новинки Magbulb залежить від кількості позицій: від трьох штук – від 42 доларів, від 100 штук – 999 доларів США.
11 $ при передзамовленні Magbulb

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів