Новинки від Amazon

Показати зміст статті

  1. Amazon Echo
  2. Amazon Echo Plus
  3. Amazon Echo Spot
  4. Echo-клавіші
  5. Echo Connect

Компанія Amazon продовжує радувати своїх користувачів серією Echo для «розумного дому. Щоб життя було простішим і повсякденні дрібниці не займали весь час, компанія розробляє смарт-гаджети нового покоління. Ці пристрої «допомагають» людям у щоденних турботах, наприклад – дізнатися погоду, просто запитавши про це в голосового помічника або керувати світлом і кольоровістю лампочки в домі. Нещодавно Amazon знову представила свіжі новинки, які відносяться до лінійки Echo.

Amazon Echo

Користувачі зможуть знову оцінити оновлений варіант голосового помічника під назвою Amazon Echo. Девайс, як зазвичай, виконаний у вигляді колонки, але трохи іншого формату. Його розміри становлять 148х88 міліметрів. У новинці встановлено 7 мікрофонів і реалізована функція подачі звуку на 360 градусів. Це дасть можливість гаджету «почути» свого власника з будь-якої точки приміщення. Є кнопка регулювання гучності й можливість вибрати один із шести кольорів колонки. Вартість нової колонки складе близько 100 доларів США.

«Розумна» колонка Amazon Echo

«Розумна» колонка Amazon Echo

Amazon Echo Plus

Другий варіант різновиду голосового помічника. У ньому реалізовані всі функції, які описані вище плюс є інтелектуальна опція під назвою ZigBee. З її допомогою користувач зможе управляти своїм «розумним» будинком. Вартість цієї моделі буде дорівнює 149.99 доларів.

Розумна »колонка Amazon Echo Plus

Розумна »колонка Amazon Echo Plus

Обидві колонки можна легко підключити до гаджетів для «розумного» дому Revogi і створити з ними пару.

Amazon Echo Spot

Echo Spot – це смарт-будильник у стильному дизайні. Новинка виконана з круглим екраном на 2.5 дюймів. Amazon Echo Spot має підтримку потокового мовлення, роз’єм на 3.5 міліметрів, 2 колонки по 2 Вт, фронтальну камеру і її можна використовувати для відеозв’язку.

Amazon Echo Spot з заставкою

«Розумний» будильник Amazon Echo Spot

«Розумний» будильник Amazon Echo Spot

Echo-клавіші

Набір зручних клавіш/кнопок дозволяє управляти гаджетами «розумного будинку». За допомогою цих нових пристроїв зручно шукати необхідну інформацію в Google-пошуковику, або, наприклад, відповісти на вхідний дзвінок. Пара «розумних» кнопок буде коштувати 20 доларів США.

Amazon Echo-клавіші

Amazon Echo-клавіші

Echo Connect

Останній представник лінійки Echo – пристрій під назвою Connect. Він дає можливість управляти голосовим помічником Alexa й розпізнає голос користувача. Echo Connect може синхронізувати контакти з телефонної книги з Alex-ою і, таким чином, користувач може здійснити набір необхідного номера з допомогою одного лише голосу. Вартість цього гаджета складе 34.99 доларів США.

Alexa Echo Connect

Alexa Echo Connect

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів