Ось все, що Apple анонсувала: новий MacBook Air, MacBook Pro, чіп M2, програмне забезпечення для iPhone та багато іншого

Показати зміст статті

  1. iOS 16
  2. macOS 13
  3. iPadOS 16
  4. watchOS 9
  5. ‘M2’ Apple Silicon
  6. MacBook

WWDC від Apple є найбільшим анонсом програмного забезпечення Apple цього року. Apple анонсувала iOS 16, своє нове програмне забезпечення для iPhone. Вони також показали новий чіп M2, 13-дюймовий MacBook Pro з M2, новий MacBook Air з M2, macOS Ventura для Mac та багато іншого.

iOS 16

iOS 16 була, мабуть, найбільшим анонсом. Apple представила великі зміни у своїй операційній системі iPhone, включаючи домашній екран з підтримкою віджетів, можливість редагувати і скасовувати повідомлення iMessages, а також перероблений додаток Home.

iOS 16 також включає доступ до програми «Фітнес» для всіх користувачів iPhone, навіть якщо у них немає Apple Watch, а також розширені функції сімейного доступу, оновлення повідомлень, Apple Maps, Wallet та багато іншого.

Перша загальнодоступна бета-версія iOS 16 з’явиться десь у липні, а готове програмне забезпечення з’явиться пізніше цього року – ймовірно, у вересні, з підтримкою кожного iPhone, починаючи з iPhone 8 і далі.

macOS 13

Apple також анонсувала macOS 13 Ventura на WWDC 2022. До нього входить редизайн системних налаштувань, функція Stage Manager, яка дозволяє сортувати програми за групами, доступними в лівій частині робочого столу, та покращення для перетягування.

Програмне забезпечення також включає програми «Погода» та «Годинник» від iOS, вони оптимізовані для Mac, плюс є нові функції спеціальних можливостей, заплановані відправки і наступні відповіді тепер можливі в Mail, загальні групи вкладок дозволяють ділитися групами вкладок Safari з друзями і сім’єю, а нова програма Freeform дозволить вам проводити мозковий штурм з іншими на чистому полотні.

Вам знадобиться Mac з 2017 або пізніше, щоб отримати macOS 13. Нове програмне забезпечення з’явиться в кінці 2022 року, а публічна бета-версія в липні.

iPadOS 16

Поряд з iOS 16 ми також побачили iPadOS 16 на WWDC 2022. Багато функцій тут також присутні в iOS 16, але є і відмінності.

Наприклад, iPadOS 16 включає в себе покращені інструменти для спільної роботи, а також режим Stage Manager, який дає вам функціональність, подібну до настільної, і підтримку зовнішнього монітора. Є також ігрові покращення та нова програма Freeform, яка в основному являє собою інтерактивну дошку, якою ви можете поділитися з іншими людьми на ваш вибір.

iPadOS 16 буде сумісна з усіма iPad Pro, плюс iPad Air 3 і вище, iPad mini 5 і вище, а також iPad 5 і вище. Вона буде запущена наприкінці цього року – ймовірно, у вересні, а перша публічна бета-версія з’явиться у липні.

watchOS 9

Також на фронті програмного забезпечення Apple представила watchOS 9. У користувачів з’являться нові циферблати, три нові метрики бігової форми (а саме: Stride Length, Ground Contact Time та Vertical Oscillation), новий мультиспортивний режим, функція Afib History та багато іншого.

Більшість оновлень тут, здається, зосереджені на здоров’ї та фітнесі, але є налаштування у всьому програмному забезпеченні.

WatchOS 9 буде доступна для Apple Watch 4 і вище, і вона має з’явитися наприкінці цього року – ймовірно, у вересні.

‘M2’ Apple Silicon

Крім програмного забезпечення, Apple також використала свою основну презентацію WWDC 2022, щоб анонсувати чіпсет Apple M2.

Це 8-ядерний SoC з чотирма ядрами продуктивності та чотирма ядрами ефективності, а також 10-ядерним графічним процесором та нейронним двигуном, який може керувати 5,8 трильйонами операцій на секунду, що на 40% більше, ніж у M1.

Він також має на 18% швидший процесор і на 35% потужніший графічний процесор, ніж Apple M1, хоча він залишається менш потужним, ніж M1 Pro, M1 Max або M1 Ultra.

M2 спочатку буде поставлятися з MacBook Air 2022 і новим 13-дюймовим MacBook Pro.

MacBook

Як згадувалося вище, чіпсет M2 спочатку буде поставлятися в MacBook Air (M2, 2022) та MacBook Pro 13-дюймового 2022 року, тому вони, звичайно, також були анонсовані.

Крім нового чіпсету, MacBook Air 2022 має 13,6-дюймовий дисплей Liquid Retina 2,560 x 1,664 з яскравістю до 500 нит, 256 ГБ або 512 ГБ пам’яті, і він поставляється у кольорах Space Gray, Silver, Starlight та Mid. Він з’явиться в липні зі стартовою ціною 1,199$.

13-дюймовий MacBook Pro 2022 тим часом має 13-дюймовий екран 2,560 x 1,600, 256 ГБ або 512 ГБ пам’яті, і буде поставлятися в липні, починаючи з 1,299 $, на вибір Space Gray або Silver.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів