Презентація Samsung Galaxy Note 8

Після довгих чуток і обговорень настав нарешті той день, коли Samsung офіційно представить свій новий витвір – Samsung Galaxy Note 8. Компанія попередньо вже повідомляла про новинку, представивши два відеоролика, в яких розповідається про можливості гаджета. Тепер уже сьогодні ми зможемо побачити пряму трансляцію офіційної презентації Galaxy Note 8.

Тиждень тому ми писали про новинку та її характеристики. За даними, які «втекли» до мережі задовго до сьогоднішнього дня, відомо про здвоєну основну камеру на 12 і 13 мегапікселів і можливості електронного пера S-Pen, за допомогою якого зручно робити моментальні начерки та замітки. Уже сьогодні ввечері ми зможемо на власні очі побачити детальні характеристики девайса і його зовнішній вигляд, і підтвердити або розвіяти чутки.

Трансляція презентації розпочнеться сьогодні (23 серпня) о 18:00 за місцевим часом (Україна). Захід проходитиме за традицією в місті Нью-Йорк у Park Avenue Armory. Слідкуйте за часом і дивіться пряму трансляцію Samsung Galaxy Note 8 на нашому сайті й на сторінці у Facebook. А поки пропонуємо вашій увазі відео-анонс майбутньої події.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів