«Розумний» дверний дзвінок Belle (відео)

Багато хто, напевно, погодиться, що стартапи – це майбутнє. Завдяки сучасним можливостям реалізувати ідеї молодих винахідників, сьогодні ми можемо експлуатувати такі пристрої, як VR-окуляри, 3D-принтери та інші корисні гаджети. Тепер на краудфандинговій платформі IndieGoGo почався збір фінансів для втілення нового проекту – «розумного» дверного дзвінка Belle.

Дзвінок Belle

Дзвінок Belle

Новинка включає в себе безліч зручних функцій, які активуються після підключення до домашньої мережі Wi-Fi. У першу чергу, це, звичайно, сам дзвінок – відвідувач зможе звичайним способом натиснути кнопку і таким чином повідомити про свій прихід. Також у «розумний» гаджет вбудована відеокамера, яка дозволяє власнику квартири (або будинку) побачити зображення зовні у роздільній здатності HD і з кутом огляду 170 градусів. У камері передбачена нічна зйомка, тому картинка завжди буде чіткою. Крім цього, у пристрої Belle є датчик руху, за допомогою якого можна розпізнати, чи стоїть хтось біля вхідних дверей (за умови, що на зображенні нікого немає). Завдяки тому, що пристрій легко підключається до смартфону, перевірити вхідні двері за допомогою датчика або камери зручно навіть далеко від міста.

Але й це ще не все. Під час розробки проекту Belle стартапери вбудували в нього штучний інтелект, який розпізнає обличчя гостей і автоматично відкриває їм двері. Для цієї функції користувач буде змушений встановити спеціальний замок. Якщо близькі родичі і друзі відвідували будинок більш ніж один раз, смарт-дзвінок розпізнає їхні обличчя і відчинить двері.

Наостанок – це вбудований голосовий помічник. Дзвінок Belle дозволить власникові розмовляти з відвідувачем, який подзвонив у двері, через смартфон, навіть якщо власник не вдома. Або ж пристрій включить автоматичний голосовий асистент.

Як видно, новинка забезпечить максимально високий рівень захисту для дому та додатковий комфорт користувачеві.

Вартість такого «розумного» й багатофункціонального проекту виробники оцінили в 169 доларів США. На цей момент збір коштів на IndieGoGo проходить досить успішно, завдяки чому перші продажі новинки повинні початися вже у квітні цього року.

Джерело: IndieGoGo

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів