«Розумний» годинник із сенсорним екраном на руці

Смарт-годинник – незамінний гаджет сьогодні: він інформує користувача про більшість важливих показників, наприклад, якість сну, кількість пройдених кроків, ритм серцебиття. Багато моделей годинників дозволяють читати вхідні повідомлення, не використовуючи смартфон, відповідати на дзвінки й таке інше. Кожен день виробники намагаються удосконалювати смарт-годинники й інженери з університету Карнегі-Меллон (Carnegie Mellon) і компанії ASU вчинили так само: китайські й американські вчені спільно створили новий прототип годинника. Модель називається LumiWatch, її особливістю є екран, який проектується на руці людини.

Зазвичай розмір екрану смарт-годинника становить 1.5–1.6 дюймів, і вникати в інформацію на ньому іноді важко. Сучасні вчені вирішили виправити цю проблему, розробивши LumiWatch. Нова модель виглядає незвично: невеликий дисплей відсутній, замість цього в бічну панель смарт-годинника вмонтований піко проектор із яскравістю в 15 люмен, він забезпечує роздільну здатність 1024х600 пікселів. Через міні-проектор екран проектується безпосередньо на руку користувача, де чітко видно всі необхідні дані. Вбудований масив інфрачервоних датчиків випромінює імпульси й автоматично визначає відстань до потрібного об’єкту.

Як створювали LumiWatch

Користувач годинника LumiWatch зможе керувати даними на спроектованому зображенні прямо на своїй руці. Розмір екрану на руці становить 40 квадратних сантиметрів – це значно розширить можливості смарт-годинника. Для того щоб почати роботу з годинником, варто спершу провести по руці за допомогою «повзунка». Відео наочно демонструє цей принцип роботи.

Смарт-годинник LumiWatch працює за допомогою чотирьохядерного процесора Qualcomm (1,2 ГГц) й операційної системи Android 5.1. У новинці встановлена оперативна пам’ять об’ємом у 768 МБ і є вбудована пам’ять – 4 ГБ. У годиннику вбудовані модулі Wi-Fi і Bluetooth, ємність акумулятора становить 740 мАг. На даний момент точно невідомо, коли LumiWatch надійдуть у продаж, будемо сподіватися, що це незабаром станеться. Поки пропонуємо ознайомитися з актуальними моделями смарт-годинників у нас на сайті.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів