«Розумний» рюкзак Novel

Сучасний ринок пропонує нам масу зручних аксесуарів для популярних гаджетів. Для смартфонів вигадали різні чохли й бампери, навушники можна зберігати в спеціальних «сумочках», для ноутбуків і планшетів є свої аксесуари. Німецька компанія Visvo вирішила піти далі й розробила спеціальний рюкзак Novel, який оптимізований для носіння сучасних гаджетів. Новинка має вигляд звичайного ранцю, який зручно носити на спині. Але цей аксесуар легко можна назвати «розумним», адже він дає можливість заряджати девайси, які в ньому носяться, прямо на ходу. Для цього всередині рюкзака Novel є акумулятор із декількома USB-роз’ємами, отже власник цієї новинки зможе не турбуватися про розряджений смартфон або планшет, наприклад. Крім цього, у рюкзаку передбачені спеціальні магніти, які дають змогу утримувати від падіння навушники.

Плановане будова рюкзака

Планована будова рюкзака

Часто у внутрішньому просторі рюкзака неможливо знайти необхідну річ або невеликий аксесуар. З новинкою Novel легко відшукати будь-який предмет усередині відділень, оскільки в ньому є окремі смужки, які висвітлюють простір. І головна «фішка» рюкзака – у нього вбудований GPS-трекер, який дасть змогу швидко знайти Novel у разі крадіжки.

Дизайн рюкзака

Дизайн рюкзака - фото

Дизайн рюкзака

Автори цього проекту запустили збір коштів на платформі Kickstarter для розробки винаходу. Необхідна сума – 100 тисяч євро. Розробники сподіваються обов’язково зібрати кошти й запустити продаж рюкзака-новинки в липні 2018 року. Попередня вартість Novel становитиме 250-300 євро. Залишається побажати успіхів ініціаторам прогресу в цій сфері. Поки ми чекаємо виходу новинки, пропонуємо ознайомитися з актуальним асортиментом рюкзаків і сумок для гаджетів у нас на сайті.

Джерело: The Verge

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів