Створюйте свої теми з Theme Park від Samsung

Samsung завжди був королем користувацьких налаштувань у світі Android, і він у вкотре підтверджує цей статус. У смартфонах з’явився новий модуль Theme Park, який допомагає створювати свої власні теми з інтерфейсом One UI.

Тепер користувачі, смартфони яких працюють під управлінням Android 9.0 Pie, можуть створювати теми на основі своїх шпалер. Додаток Theme Park автоматично підбирає кольорову палітру для різних елементів користувацького інтерфейсу, наприклад, колір мовних бульбашок. А користувач може вибрати колір фону, панелі задач або вибрати значок ярлика.

Theme Park має багато деталізованих налаштувань, але використовувати його досить просто. Відкрийте програму, і ви побачите одну кнопку «Створити нову тему». Натисніть на неї, і смартфон автоматично зчитає найбільш яскраві кольори в поточних шпалерах і використує їх, щоб придумати палітру для нової теми вашого телефону.

Найголовніше – Theme Park показує вам попередній перегляд того, як будуть виглядати різні системні програми й елементи користувацького інтерфейсу під час роботи з кожним параметром. Таким чином ви можете відразу бачити кінцевий результат. Далі необхідно просто зберегти своє творіння й нова тема буде застосована до вашого смартфону.

Ви можете знайти Theme Park і додаток Good Lock, частиною якого він є, на торговельному майданчику Galaxy Apps.

Theme Park Theme Park 1

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів