В інтернеті з’явилися фото макетів iPhone 12

Поки всі чекають нову лінійку від компанії Apple, в інтернеті продовжує накопичуватися інформація про можливі функції і дизайн.

На цей раз японський ресурс MacOtakara опублікував відео і фотографії, на яких можна побачити порівняння макетів 4 моделей iPhone 12.

Дані макети були отримані від джерела з просторів китайського гіганта онлайн-торгівлі Alibaba. Перед тим, як презентувати нові моделі смартфонів, iPhone відправляє виробникам аксесуарів макети майбутніх гаджетів. Таким чином, до початку продажів у продавців аксесуарів уже є все необхідне для експлуатації телефону.

Захисне скло для iPhone 12

З таких зливів ми можемо дізнатися тільки якісь зміни в дизайні смартфонів. Наприклад, з цих фотографій можна побачити, що виробник переніс слот для SIM-карти під кнопки регулювання гучності. Фахівці припускають, що це зроблено для того, щоб розмістити нову антену й модуль 5G від Gualcomm.

Також стало відомо, що найбільша модель iPhone 12 отримає екран у 6,5 дюйма, а не в 6,7 дюйма, як припускали раніше.

Дві молодші моделі дванадцятої серії оснащуються подвійними основними камерами, а старші версії Pro – потрійними, як у поточних iPhone 11 Pro. Усі вони мають коннектор Lightning і незграбний дизайн у стилі iPhone 4 і планшетів iPad Pro 2018 і 2019 років випуску.

MacOtakara вважається одним із надійних інсайдерів, який пов’язаний з Apple. Саме на цьому ресурсі були опубліковані ескізи iPhone SE 2 до його анонсу.

Також у мережі з’явилося концепт-відео свіжого прототипу iPhone 12 Pro.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів