Xenxo S-Ring – смарт-кільце з широким функціоналом

Смарт-пристрої остаточно заповнюють наше повсякденне життя: практично кожен день з’являються нові оригінальні рішення й технічні новинки. Наприклад, учора офіційно було представлено смарт-кільце під назвою Xenxo S-Ring. Так! Саме кільце, а не який-небудь інший знайомий нам гаджет.

Xenxo S-Ring виглядає, як досить широкий перстень, у який закладено безліч функцій. У новинку вбудований бездротовий модуль Bluetooth 5.0 – за допомогою нього кільце можна підключити до будь-якого мобільного девайсу. Відстань дії – до 50 метрів.

У Xenxo S-Ring закладено 4 гігабайти внутрішньої пам’яті, завдяки чому гаджет зручно використовувати, як флешку для даних. Крім цього, кільце «може розбудити» власника за допомогою вбудованого будильника, дозволить управляти музичними треками на смартфоні або планшеті, служить у якості бездротової гарнітури, оскільки у нього вбудований мікрофон із приглушенням шуму. У разі екстреної ситуації користувач кільця S-Ring може миттєво відправити сигнал «SOS» – для цього потрібно просто торкнутися спеціальної кнопки.

кнопка SOS

Новинка зручна ще й тим, що сумісна з усіма цифровими замками, дозволяє оплатити покупки за допомогою технології NFC і зв’язатися з цифровими помічниками Google Assistant і Siri від Apple. Завдяки потужному вбудованому динаміку, зручно здійснювати дзвінки й говорити з абонентом. Також проект Xenxo S-Ring підключається до комп’ютера за допомогою входу USB. І весь цей набір функцій в одному маленькому аксесуар на палець!

Новинка сумісна з мобільними пристроями версій Android 4.0 і вище, iOS 7.0 і вище, macOS 10.8 і вище, Windows 8 і вище. В активному режимі S-Ring працює протягом 3-х годин, у режимі очікування – 45 годин. Щоб зарядити кільце, досить підключити його до комп’ютера й почекати всього 45 хвилин – це необхідний час для повного заряду.

Смарт-кільце буде запропоновано покупцям за ціною $ 189. Пристрій буде доступний у різних розмірах, його вага 15 грам. Очікувати новинку нам варто тільки в грудні-місяці цього року.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів