Xiaomi Mi Band 5 отримає 1,2-дюймовий екран, датчик SpO2, підтримка NFC і Amazon Alexa

Показати зміст статті

  1. ДИЗАЙН XIAOMI MI BAND 5
  2. NFC-МОДУЛЬ XIAOMI MI BAND 5
  3. ГОЛОСОВИЙ ПОМІЧНИК XIAOMI MI BAND 5
  4. ФУНКЦІЇ КОНТРОЛЮ ЗДОРОВ’Я
  5. ДАТА ВИХОДУ XIAOMI MI BAND 5
  6. ЦІНИ XIAOMI MI BAND 5

Днями в інтернет потрапила нова інформація про особливості наступної лінійки фітнес-браслетів Xiaomi. Ми зібрали всі найгарячіші чутки про технічні характеристики й дизайн Mi Band 5 і ділимося ними з вами.

Фітнес-браслети Xiaomi Mi Band користуються великою популярністю серед користувачів за рахунок простоти керування, універсального дизайну, доступної ціни і великої різноманітності зручних ремінців. Саме ці переваги роблять Mi Band такими популярними.

Mi Band 5 швидше за все стане одним із кращих доступних фітнес-трекерів 2020 року і знову зробить невелику революцію у своєму сегменті. Розповідаємо далі чому.

ДИЗАЙН XIAOMI MI BAND 5

Екран нового браслета буде більше попередньої моделі на 0,25 дюйма. Він буде оснащений 1,2-дюймовим дисплеєм із AMOLED-матрицею. Виробник зробить його більш яскравим, щоб за яскравого сонячного світла було простіше читати інформацію. Усі інші можливості залишаться колишніми – 20 днів роботи без додаткової підзарядки, водонепроникність до 5 атмосфер і Bluetooth 5,1 Low Energy.

Судячи зі злитих фотографій, товщина капсули й ремінця буде трохи зменшена. Також відомо, що процес зарядки буде такий же, як був у Xiaomi Mi Band 2 і 3 – капсулу потрібно буде вставляти в зарядний майданчик, а не підключати зверху.

Кардинальних змін у дизайні не передбачається, Xiaomi зрозуміли, що дизайн Mi Band 4 вийшов найоптимальнішим і зручним.

Xiaomi Mi Band 5

NFC-МОДУЛЬ XIAOMI MI BAND 5

Очікується, що нова модель стане повноцінним платіжним засобом із вбудованим NFC-модулем. Mi Band 4 вже був оснащений цим модулем, але він працював тільки з платіжними системами в Китаї. Тепер залишилося дочекатися, коли виробник додасть підтримку Google Pay.

ГОЛОСОВИЙ ПОМІЧНИК XIAOMI MI BAND 5

Можливо розробники додадуть підтримку голосового помічника. У Китаї можна спілкуватися за допомогою Xiao AI, а в інших країнах буде доступна Amazon Alexa. Поки що російська та українська мови не доступні для голосового помічника, але ви зможете підтягнути свою англійську.

ФУНКЦІЇ КОНТРОЛЮ ЗДОРОВ’Я

Згідно з інформацією від одного інсайдера, в нових браслетах буде доступна функція визначення сатурації – насичення киснем крові. Якщо це дійсно так, то Mi Band 5 створить справжній фурор на ринку. Цієї функції немає навіть у дорогих браслетів, а на тлі пандемії їй взагалі не буде ціни. Вимірювання сатурації або, по-простому, рівня насичення крові киснем, зможе попереджати користувачів про проблеми з диханням.

Крім того, у новій моделі буде вбудована функція визначення персонального індексу активності (Personal Activity Intelligence). Розробники стверджують, що це перший науково доведений показник активності, який буде враховувати всі дані людини – стать, вік, вагу і зріст. На їхній підставі користувач буде отримувати індивідуально налаштовані цілі, що може знизити ризик серцево-судинних захворювань на 25%.

Інших змін у Xiaomi Mi Band 5 не очікується. Усі спортивні функції, які були доступні в четвертій моделі переїдуть у новинку.

Mi Band 5 на руці

ДАТА ВИХОДУ XIAOMI MI BAND 5

Зазвичай Xiaomi випускає нову лінійку один раз на рік. Тому нову модель можна очікувати не раніше липня-серпня 2020 року.

ЦІНИ XIAOMI MI BAND 5

За останніми даними, Mi Band 5 зберігає за собою статус бюджетного браслета, його приблизна вартість – близько 40 доларів.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів