Xiaomi PetBit – безпека ваших тварин

Ця новина напевне порадує любителів тварин і безпосередньо власників домашніх вихованців. Компанія Xiaomi розробила і випустила спеціальний трекер, який завжди повідомить про місцезнаходження вашого улюбленця. Невеликий прилад під назвою PetBit має розміри всього 5,04 x 4,6 сантиметрів і вагу у 26 грамів. Він легко фіксується на будь-якому нашийнику. В аксесуар вбудований GPS-датчик, який точно відстежує координати. Дані передаються за допомогою окремого додатка на ваш смартфон. Якщо раптом вихованець загубився, його просто можна знайти за координатами, а вбудоване програмне забезпечення дозволить відправити QR-код із вашими даними на трекер.

PetBit

Показники і функції PetBit

Крім цього, новий аксесуар PetBit зчитує кількість калорій, які витратив ваш домашній вихованець. Ця функція буде особливо корисна для тих, у кого собаки й коти набрали зайву вагу, або тим, хто готує улюбленця до змагань.

Компанія Xiaomi попередньо провела ретельне вивчення фізіологічних характеристик собак, випробувавши новинку більш ніж на 200 різних породах. Це дозволило зробити PetBit оптимально чутливим і точним. Також трекер захищений від попадання вологи ступенем IPX7, так що можна не турбуватися, якщо вихованець побіг до водойма або гуляє під проливним дощем.

PetBit на домашньому вихованцю

Новинку Xiaomi PetBit можна буде придбати найближчим часом, попередня вартість – близько 30 доларів.

Вам сподобалася стаття?

Залиште коментар
або


Ваша оцінка


Коментарі
Залишити відгук
Поки що немає коментарів